Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S.! A húgom úgy látszik...

S. O. S.! A húgom úgy látszik teljesen megőrült! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt futkározik a szobámban, kiabál, pörög,visítozik, és ha ránézek, azt mondja: MIVAN? Légyszi segítsetek, mit csináljak vele?

2015. jan. 24. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
üsd le
2015. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam lesz értelmes válasz is, de hát nem...
2015. jan. 24. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak játsa az agyát,a kicsik szoktak ilyet
2015. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha mondjuk négy éves, akkor pl. játsszál vele.
2015. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, 8 évesen is szoktak ilyet csinálni a gyerekek?
2015. jan. 24. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam lesz értelmes válasz is, de hát nem..."


Eseteleg tedd fel úgy a kérdést, hogy alapvető információkat nem hagysz ki belőle - pl. nem mindegy, hogy húgod 5 éves, 25 vagy 65.

2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó,akkor én kérek elnézést. Amúgy 8 éves, eddig semmi baja nem volt...de most egy kicsit lenyugodott úgy látszik.
2015. jan. 24. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgommal is ez volt 5-8 éves koráig csinált ilyet, sokszor mi sem értettük, miért, de egy pszichológus ismerősünk mondta hogy tele van energiával, és unja magát. Nekik ebbe a korba elfoglaltság kell, nem olyan hogy leülni vele játszani, legjobb valami sportot találni nekik hogy testileg jól kifáradjanak, és jól is érezzék magukat, mert ilyenkor nagyon fejlődésbe van a szervezetük és ugye 10 év felett amikor jön a serdülő kor akkor nagyon fontos a sport az életükbe, hogy ne hízzanak el vagy ne lustuljanak el, illetve a pszichésen is jól érezzék magukat a bőrükben a mozgás miatt legyen megfelelő a vérkeringésük, így agyban is sokkal jobban fognak teljesíteni akár az iskolában is ha a sportolás megvan.
2015. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most már abbahagyta, úgy látszik elfáradt.
2015. jan. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!