Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon melegem van. Nem tudok...

Jeverezi kérdése:

Nagyon melegem van. Nem tudok aludni, hányingerem van és még ideges is vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok ebbe a melegbe aludni. Melegem van hányingerem és nagyon rosszul érzem magam. Orvosom nem akart felírni altatót azt mondta vegyek be dupla xanaxot de attól se tudok elaludni. Tegnap is hajnal négyig fent voltam csorgott rólam a verejték, ha kinyitottam az ablakot akkor meg fáztam. Hányingerem van és még a fejem is fáj állandóan a homlokom és oldalt. Mit tegyek?

2017. aug. 3. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia,nem migrened van? nekem akkor van hanyingerem és fáj oldalt a fejem..
2017. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

MONDOM HOGY MELEGEM VAN NE IDEGESÍTS MÁR FEL TE IS NAGYON SZÉPEN KÉRLEK. A migrén teljesen más dolog. Nekem a homlokom fáj nem fél oldalt.


A legnagyobb gondom nem a fejfájás hanem hogy nem tudok aludni éjszaka és ideges leszek

2017. aug. 3. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Én kinyitom az ablakot és veszek fel hosszú ujjú pizsamát és be is takarózok. Így friss levegőn alszom és legalább kicsit a lakás is lehűl. És jól alszom így, nekem beválik. Így már próbáltad?
2017. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy fázok olyankor mert leizzadok a rossz gyógyszereimtől. amúgy ki van nyitva az ablak bukóra de így se tudok aludni. Folyton forgolódok
2017. aug. 3. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Iszol elég vizet? Napi min 3 liter kell. Lefekvés előtt egy órával már ne igyál, akkor lehet, hogy nem fogsz annyira izzadni. Vigyél a szobádba egy lavór hideg vizet, és áztasd benne a lábad. Közben nyugodj meg, és vegyél be fájdalomcsillapítót. Ha ilyen ideges vagy, nem csodálom, hogy szétrobban a fejed. Nyugodj meg, hitesd el a testeddel, hogy minden fájdalmad elmúlt, jól vagy. Ezek a pozitív szavak akkor is hatnak, ha az eszed nem hiszi el, de a szád akkor is mondja.
2017. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, az első csak segíteni akart... Így kell szegényt letámadni? Amúgy én is migrénre tippeltem volna, de módosítom idegbetegségre. -.-
2017. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így voltam én is. Amióta figyelek arra, hogy mennyit iszom (legalább 3 litert naponta), azóta javult a helyzet.

Kitartás! Egy hónap múlva már az őszi esőkben ázunk.

2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen sok folyadékot iszok. Hideg vizet, zöld teját, tejet sok minden.t


De ez jó tanács hogy hitessem el hogy jól vagyok. Ez tényleg működhet nagyon köszönöm. De napal se jobb amúgy a helyzet. Jövök megyek sehol se jó nekem melegem van mindenhogy, zuhanyzol utána jobb megszáradok akkor meg megint melegem van.

2017. aug. 3. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:

hidegvizes lábvíz és homlokborogatás


"Mondom hogy fázok olyankor mert leizzadok a rossz gyógyszereimtől. "

én is úgy izzadok ha melegem van h a fejem meg a kezem meleg, a törzsemen meg hideg a bőr, legyezni szoktam a búrámat

2017. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy pont az a baj,hogy sok mindent iszol és esetleg össze eszel. Ilyenkor inkább cukormentes, nem laktató dolgokat kell inni,vagy enni. A tejtől is lehet! Nem szabad nagyon laktatókat, csak gyümölcs zöldség.
2017. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!