Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon melegem van. Nem tudok...

Jeverezi kérdése:

Nagyon melegem van. Nem tudok aludni, hányingerem van és még ideges is vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok ebbe a melegbe aludni. Melegem van hányingerem és nagyon rosszul érzem magam. Orvosom nem akart felírni altatót azt mondta vegyek be dupla xanaxot de attól se tudok elaludni. Tegnap is hajnal négyig fent voltam csorgott rólam a verejték, ha kinyitottam az ablakot akkor meg fáztam. Hányingerem van és még a fejem is fáj állandóan a homlokom és oldalt. Mit tegyek?

2017. aug. 3. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Javaslom ebben a nagy melegben ne tartózkozdj kint vagy meleg helyen és javaslom egy klíma vagy mobil( amelyiknek van kivezető csöbe,amit az ablakon kiraksz az vezeti el-ki a hőt a lakásból)klíma használatát,anélkül elég nehéz lehűteni,főleg a padlástéri szobákat. Ha ez nem megoldható,aludj máshol,lehetőleg klimatizált lakásban vagy ismerősnél,vagy bérelj akár mobil klímát, ill.klímás lakást addig amíg a legnagyobb meleg nem megy el.
2017. aug. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Pajzsmirigy vizsgálat. Ha gyógyszert írnak fel, a negyedét elég

Szedned

2017. aug. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a pajzsmirigyem kiváló 1 hónapja nézték TSH T3, T4 mindegyik tökéletes
2017. aug. 5. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!