Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus mit jegyzetel...

A pszichológus mit jegyzetel miközben beszélek?

Figyelt kérdés
Elmondok több mondatot, gondolom pár szó leírásával nem azt írja le. Akkor ez hogy megy? Vagy csak kulcsszavakat ír le?
2017. aug. 5. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

verset ír, amíg te locsogsz-fecsegsz össze-vissza

Ja, nem, a gondolatait, amelyek felmerülnek a beszéded közben.

[link]

2017. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj. Feltettem egy kérdést, ami nem volt szerintem annyira provokatív hogy a fenti stílusban válaszolj. Nem vagyok idióta csupán kérdéses volt számomra, hogy egy-két szó leírása miben segíti. Ez olyan bonyolult kérdés? Vagy nehéz normális hangnemet megütni? Igen tudom, egyes embereknek nehéz. Ezeket megkêrném hogy kíméljenek.
2017. aug. 5. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ó! ezer bocsánat, egy vicc volt, bocsánat.. - a 2, sor pedig a válasz. Te beszélsz - ő meg azt írja le, amit fontosnak talál - nem a te szavaidat, hanem azt, hogy miként indulhat el a segítésedben
2017. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kit kell megütni? Hol az a Normális Hangnem, akit meg kell ütni?!


Csak vicceltem!


A suliban tanulják, h melyik tünetet/tünetcsoprtot hogy jelezzenek, nem a kötőszókat és a barokkos körmondatok felesleges részeit írja fel (a kezelés szempontjából mindegy, h Blökinek v Tappancsnak hívták a kutyust, akit a kliens hat éves korában elvesztett), hanem azt, amit fontosnak tart. Meg természetesen az élettörténetedet, az adatokat.


Valójában keresztrejtvényt fejt.


Csak vicceltem!

2017. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!