Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mély depresszióban vagyok mit...

Mély depresszióban vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pszichiaterhez járok szorongásos kenyszerbetegseg miatt. Escitilt szedek és xanaxot, a szorongás elmúlt de mely depresszióba estem. És ez nagyon nem az acsajoselhagyottapasimos depresszió. Már két hete tart írtam a pszichiateremnek de valszeg hétfőig várnom kell , valaszara. Aki volt már hasonló helyzetben hogy mindent értelmetlennek celtalannak és üresnek érzett annak volt valami módszere? Kérlek haggyatok a menj barátok közé és bízz magadban az élet gyönyörű dumakkal. :( tényleg csak az szóljon hozzá aki vagy orvos vagy tudja miről beszélek, mert ez nem felfogás kérdése. Emeljem meg az antidepit? 15 mg most

2017. aug. 5. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mély levegő, lassan nagyon lassan kieresztve. Ezt ha sikerült begyakorolnod csináld egy csöndes helyen becsukott szemmel, minden nap azonos időben legalább 40 percig. A normális oxigénpótlás csak akkor jön létre, ha olyan lassan lélegzel, hogy egy percbe csak 3-4 levegővétel férjen bele.
2017. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

"tényleg csak az szóljon hozzá aki vagy orvos vagy tudja miről beszélek"


Ezt nem fogod tudni ellenőrizni...

2017. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én be is vallom hogy gépészmérnök vagyok és nem orvos. De azt figyeltem meg hogy a depresszió is ragályos akár az ásítás. Lakótelepi lakásomban néha rám jön a depresszió pedig nagyon csintalan gyerek voltam általánosban, de akkor falun éltem. Mert látom mások elkeseredettségét, életuntságát. De ha kimegyek a természetbe vagy a szomszédmentes szülői házba ahol gazdaság is volt, szinte repülni tudok a jókedvtől. Próbálj meg kirándulni a természetben, főleg embermentes helyen. Legalábbis életunt rossz kedvűek ne legyenek a közelben. Ha van tanyasi rokonod akkor ki is nézhetsz hozzá, jókedvre derül az ember a természetes környezetben.
2017. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok orvos, de magamat gyógyítottam ki a depresszióból. Ezért bátorkodom tanácsot adni. Címszavakban, ami segít: Könnyű sport, akár csak séta, napfény (az most van bőven), nem vádolni magadat, vígjátékok nézése, vidám zenék, műsorok, kreatív hobbik, természet, jóga, relaxálás, meditálás, lazulás, kisállatok, kutya, macska, de ezek napi szintem való csinálása. Kitartás, türelem, pozitív gondolkodás, motivációs videók, vicces videók nézése, nevetés, sok zöldség, gyümölcs, csokoládé, sütemény.
2017. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!