Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy leszokjam...

Mit tegyek, hogy leszokjam erről a dologról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos magamban,néha nem hiszem el,hogy megcsináltam valamit,miközben biztos,hogy igen. Például bezárom az ajtót,amikor egyedül vagyok otthon,de visszamegyek sokszor megnézni tényleg úgy van e. Vagy nem tudok úgy elaludni,hogy nem néztem meg legalább 10x hogy a tűzhelyet lekapcsoltam-e kihúztam-e a konnektorból a kábeleket stb. Ez csak akkor jön rám,ha egyedül vagyok otthon,ha van velem valaki akkor nem csinálom,de ez annyira kihat rám,hogy befekszem az ágyba éjjel és szó szerint gyomorgörcsöm van annyira stresszelem magam,hogy mindent megcsináltam-e és kénytelen vagyok újra meg újra ellenőrizni. Hogyan tudnék erről leszokni?
2017. aug. 5. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OCD

Kezeltesd pszichológusnál

2017. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kényszerbetegség. Bár vannak házi trükkök, inkább fordulj orvoshoz. Egy jó pszichiáter ki tud kezelni belőle. Ismétlem, jó.
2017. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OCD! Pszichiáter vagy pszichoterapeuta kell, a pszichológus ezzel nem igazán tud kezdeni semmit
2017. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!