Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami kisebb probléma...

Lehet valami kisebb probléma vagy csak ilyen személyiségű vagyok?

Figyelt kérdés
Általában kedves,rendes srác vagyok,nyugodt természetű,és van amikor semminek nem tudok örülni,pl elmegyünk valamerre várom,aztán amikor ott vagyok semminek nem tudok örülni,mindenkit megbántok olyankor aki nekem fontos,van amikor kicsit aggreszív,nyugtalan vagyok,nem merek kezdeményezni bezárkozom,ügyetlen vagyok.Fenti helyzetektől eltekintve van amikor a szavakat nehezen találom,és gyakran van fejfájásom.Lehet attól hogy 1 éves koromba bevertem a homlokom a szemem felett kicsit szét is nyílt a bőr.Szerezhetem olyan sérülést ami ezeknek az okozója ? Valamint lehet így majd párkapcsolatom ?
2017. aug. 8. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekkori kis sebnek ezekhez semmi köze. A személyiséged lehet visszahúzódó, de ez nekem depressziónak, vagy szorongásnak, szociális fóbiának tűnik. Lehet párkapcsolatod egy hasonlóan zárkózott lánnyal, de maradj nyitott és ne zárkózz be teljesen, mert akkor csökkennek az esélyeid.
2017. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
nárcisztikus személyiségzavarnak nevezik ezt az állapotot!
2017. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor jó kedvem van elég nyitott vagyok,csak azért kérdem mert 1 éves korban azért az ember szervezete szerintem fogékonyabb az ilyen külső traumákra,a homlok vertem be az ágy sarkába,bőr szét is nyílt meg vérzett.
2017. aug. 8. 13:38
 4/5 anonim válasza:

Ahogy előttem is írták, semmi köze nincsen ennek ahhoz, hogy egyéves korodban beverted a fejed. Ha ez így lenne, akkor szerintem pár kivétellel minden embernek lenne hasonló problémája. Ez csak egy kifogás, amit azért találtál ki, mert nem akarod elfogadni, hogy pszichés betegséged van. Nem vagyok nagyon jártas etéren, de lehet bipoláris zavarod is akár. (Olvass utána!) Vagy ha nem is ilyen komoly a helyzet, ahogy az előző említette, depressziód van. Bármi is a gond, nem azért van, mert kiskorodban felszakadt a homlokodon a bőr. Ez hülyeség.

Ha elég erős vagy, le tudod győzni a hangulatingadozásodat, bármi is legyen az oka. De ha úgy érzed, nem megy, kérj segítséget pszichiátertől vagy pszichológustól, esetleg családtagtól, baráttól, ismerőstől, bárkitől, akiben megbízol!

Azt nem tudom, hogy lesz-e párkapcsolatod, ez rajtad múlik. Próbálj sokszor eljárni otthonról, még ha nem is érzed jól magad, fogd vissza az indulataid és igyekezz kedves vagy legalább közömbös lenni!

Kitartást és minden jót kíván: egy étkezési zavarban szenvedő lány

2017. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is kitartást :)
2017. szept. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!