Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen karrierlehetösegei...

Milyen karrierlehetösegei vannak egy depresszios, önbizalomhianyos fiatalnak, aki rossz matekbol, de nagyon szepen rajzol?

Figyelt kérdés
Ertem ez alatt a magyar es nemzetközi munkaeröpiaci körülmenyeket is.

2017. aug. 10. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
gyári melo.
2017. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el tetovalonak vagy illusztratornak.
2017. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész tinédzserkoromban depressziós és önbizalomhiányos voltam, a matematikatanárom pedig még 14 éves koromban megmondta, hogy ez így kevés lesz. Ellenben mindig szépen rajzoltam, a képeim még most is kint vannak a régi általános iskolámban, pedig már 24 éves vagyok. Tudod, mi lett belőlem?


Programozó matematikus, ráadásul egy egyetemnél dolgozok tudományos és ipari projekteken is.


Bármi lehetsz, mert ha valami érdekel és elhivatott vagy az iránt, akkor ez legyőz mindenféle önbizalomhiányt.

2017. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek az információk nem mérvadóak.

Szinte bármit megvalósíthatnál, rengeteg mindenhez nem kell matek.

Lehet, hogy főnök nem lesz soha belőled mivel nem vagy magabiztos, de kit érdekel? Van más lehetőség.

Ne szabj határt a fantáziádnak !!!

2017. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanulj modellezést és külföldi oldalakra ki tudod tenni, el tudod adni! Pl. Vagy csinálsz fesményeket és azokat is ki tudod tenni és eladod. De hogy 8-10 órában alkalmazottként hol tudsz majd elhelyezkedni, nem tudni, ha van kapcsolat, akkor van esélyed olyan helyr bejutni, ahová a képességed kell.
2017. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hivatásodhoz semmi köze a depressziónak, önbizalomhiánynak. Ezekből idővel valószínűleg ki fogsz gyógyulni.


Inkább nézd azt, miben vagy jó.

Lehetsz:

- Illusztrátor

- Tervező grafikus

- Formatervező

- Építészmérnök

- Festő

- Tetováló

- Rajztanár (természetesen a lelki problémák leküzdése után)


:)

2017. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Gyakorlatilag a multamrol van szo, ugyanis a felajanlottak közül mar több megoldason vegigmentem evtizedek alatt, de a betegseg csak sulyosbodott, vegül betanitott munkaskent helyezkedtem el, mert nem voltam kepes megtanulni pl. tervezöprogramokat ertelmezni, amit elvartak volna, egyebhez meg nem volt kezdötökem. Feketezni sose mertem. Most arra voltam kivancsi, hogy ugyanazzal a starttal, a mostani fiatalok, szerintetek mire juthatnak... mire juthat valaki peldaul, ha a betegseget leküzdeni nem tudja es nincs penze vallalkozni. Kep eladas... na azt is leadozva kell, mert csak ugy biztonsagos...akkor meg mar ott a sok papir, a bonyodalom, a veszelyek...ertitek. Mire mehet valaki, aki ezekre nem talal megoldast?
2017. aug. 12. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Vloggerkedés, gameplayozás, ha nagyon szégyenlős, web camera nélkül, youtube, twich partnerkedés, van egyből bevétel, ha ügyes és felfigyelnek rá pár ezren.
2017. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy pszichológust keress fel a munkahely előtt!!!
2017. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!