Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy jártam...

Az miért van, hogy jártam pszichológushoz sokáig, abbahagytam és vele álmodok?

Figyelt kérdés
nem csak hogy vele álmodok, hanem a hozzászólásait pörgetem a fejemben. közben dühös vagyok és meg is átkoztam, káromkodok vele kapcsolatban.de nem bírom.....
2017. aug. 11. 15:13
 1/3 TR75 ***** válasza:
Talán mert valamit jól csinált és felkavarta az állóvizet.
2017. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de amiket mondott olyan bődületes hülyeségek szerintem az nem úgy van. Olyan mindent tudónak képzelte magát, és mondta a magáét..
2017. aug. 11. 15:20
 3/3 TR75 ***** válasza:

De nyilván agyalsz rajtuk, ami nagyjából megfelel a célnak. Lehet, hogy hülyeséget mondott, de az jó volt arra, hogy átgondold a dolgot, több szempontból is megnézd, érveket keress mellette és ellene.

Így lehet előre jutni abban, hogy megértsd, mi mozgat egy adott szituációban. És még ha valótlannak is érzed, amit mondott, akkor is egy külső megfigyelő észrevételeit hallottad, ami új szempontokat hoz a gondolkodásodba.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy a melledet verve térj vissza hozzá, mert egy terápiás kapcsolat a kölcsönös bizalmon alapul. De a pszichológushoz nem csak az köthet, hogy szimpatikusnak találod, és alig várod, hogy végre beszélj vele, hanem akár az is, hogy ki nem állhatod, és alig várod, hogy kiszabadulhass a szeánszról.

2017. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!