Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató vitaminok, szorongásr...

Nyugtató vitaminok, szorongásra, stresszre?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy depressziós típus, de mióta volt egy komolyabb hasmenéses megbetegedésem tél környékén folyton attól rettegek, hogy olyan helyen jön rám ahol nem tudok elmenni WC-re, vagy épp a szituáció nem engedi meg. Citromfűteát meg kamillateát néha iszok, de az csak úgy volt hatásos, ha vittem magammal suliba, ha pl elmegyek bulizni, vagy egy ismerőssel akivel tudom, hogy több órát együtt leszek és valószínűleg nem csak a belvárosban fogunk ténferegni, akkor nagy bajban lennék.


Sedatif PC-t ajánlotta egy jó ismerősöm, valami hasonlókat amik használnak, de nem feltétlenül igényelnek rendszeres szedést csak stresszes alkalmak előtt elég bevenni és nem okoz káros mellékhatásokat?



#stressz #depresszió #nyugalom #nyugtató vitamin
2017. aug. 17. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy csomó ilyen, csak nem hatnak semmit. Ha nem rendszeresen akarod szedni és nem iszol rá alkoholt, akkor a leggyengébb xanax, frontin, stb. segíthet.
2017. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár az az igazság, hogy nem akarok ilyen komolyabb cuccokat szedni mint a Xanax, csak valamit ami segít kiegyensúlyozni.
2017. aug. 17. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, én sem vagyok a nyugtatók mellett, de hetente egyszer a legkisebb adag semmilyen függőséget nem okoz, amúgy a patika tele van gyógynövényes nyugtatókkal, vitaminokkal, de ezek pl. nekem egyáltalán nem váltak be.
2017. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!