Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen bajaim lehetnek a...

Milyen bajaim lehetnek a cipralextől?

Figyelt kérdés

3 hete szedem, eddig semmilyen pozitívat nem éreztem.

Klausztrofóbiám van és emberek közt szorongok, ezért a pszichiáter ezt írta fel nekem.

Az antidepresszáns mellett frontint is kell szednem naponta kétszer 0,25mg-ot.

Ha 1 hónap után nem hat abba hagyom és ráfekszek inkább az ADD kezelésre.

Milyen mellékhatások torzulások fordulhatnak elő az agyamban vagy a személyiségemben?



2017. aug. 19. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyiség megváltozása, teste kívüli érzés, barbárság, kábultságérzetet , derealizacios élmények, hallucináció , alvászavar , esetleg szív dobogós érzet ,
2017. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszered, ahogy az orvos előírta. És semmilyen baromságnak ne dőlj be. Persze csak ha meg akarsz gyógyulni. Ha nem, csinálj amit akarsz.
2017. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem maradandó károsodásom lehet a gyógyszertől?

Alapból ADD problémám van amire szar a doki. Mostanában lehangolt vagyok, utálok emberek közé járni (munkahely, iskola) de amúgy a barátaimmal jól érzem magam. Klausztrofóbiám is van. Nem szeretek metrón, buszon, villamoson utazni. Liftre nem is szállok. Motiválatlannak és akaratgyengének érzem magam. Attól tartok, hogy a cipralex szedésétől valami komolyabb bajom lesz. Mondjuk skizofrénia, mániás depresszió ilyenek.. Szóval kb sokkal rosszabb lesz mint előtte.

2017. aug. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!