Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralextől ti is éreztetek...

Cipralextől ti is éreztetek olyat mintha "butulnátok"?

Figyelt kérdés

Mióta szedem olyan mintha romlana a memóriám és az agyam is lassabban forogna...

Másnak van hasonló tapasztalata?


2015. ápr. 5. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

ez az antibiotikum, ugye?

én nem éreztem ilyet.

2015. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege hogy máshogy működjön az agyad.


Pontosan mi a bajod amiért szedned kell?

2015. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szorongás és pánikbetegség

Mióta szedem,jobban vagyok,tehát valóban érzem a hatását,de a memóriám és a gondolkodásom tompább lett és mindig fáradt vagyok.

2015. ápr. 8. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak lebeszélni a szedésről. Csak hogy tiszta legyen a kép: a pszichiáterek vannak az orvostudomány legalján, nem véletlen.

Az alapján ami neked van az emberek 95%-ának fel lehetne írni(és ők fel is írják, amiért kapják is rendesen a pénzt) különböző gyógyszereket. A pszichiáter jól jár, a gyógyszergyár és mindenki aki hasznot húz le belőle mielőtt megérkezik hozzád jól jár, te nem.


Tünetet kezelsz, és így az okra sose tudsz fényt deríteni. És az eredeti ok további tüneteket fog okozni, és így tovább.

2015. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyelj...ezt mindenki tudja.

Nem is ezügyben kérdeztem,hanem konkrétan a Cipralexről ;)

A Cipralex szedése nekem új életet adott.Csak butulok tőle :D

2015. ápr. 8. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor konkrétan egy drogos ember szintjén vagy, gratulálok.


A mellékhatásokkal és egyéb kialakuló betegségekkel ne törődj, csak élvezd amíg tudod.

2015. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te meg konkrétan egy idióta vagy ;)
2015. ápr. 9. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom, de majd te se haragudj magadra/az orvosodra, ha realizálod hogy egy olyan körbe kerültél amiből nem tudsz önerőböl szabadulni. :)
2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!