Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önveszélyes ember magántanuló?

Önveszélyes ember magántanuló?

Figyelt kérdés

Többszöri öngyilkossági kísérlet, mélyebb vágások és indokolatlan rohamok egyik pillanatról a másikra. Nagyjából ezek a tünetek. Ha az illető kap egy pszichológustól papírt, ami kimondja, hogy valóban depressziós, lehet magántanuló?

Létezhet olyan megoldás, hogy bejár az iskolába bizonyos órákra, ellenben az olyanokat, amiket könnyebben tanul, kihagyja?



2017. szept. 4. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tévedjek, de sumákságot érzek a dologban. Úgy sejtem, hogy valamiért nem akarsz bejárni az iskolába. Ha tényleg nagyon beteg vagy, akkor sem 1 papír az egész. Elmeorvosi szakértői vizsgálat szükséges hozzá, ami előtt egy könnyed 2 hónapot el kell tölteni a zárt osztályon. Aztán rendszeres felülvizsgálat, gyógyszerek, stb. Ha nem javul az állapotod, akkor a kezelőorvos+ a szakértői csoport fog döntést hozni, hogy hogyan tudsz tovább tanulni.
2017. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok akiről szó van, hanem a legjobb barátnőm. Nem sumákol és én aggódom érte, ezért szeretnék segíteni neki legalább valamilyen ötlettel, ami könnyíthetne rajta.
2017. szept. 4. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az nemes dolog, hogy segíteni szeretnél neki, de sajnos nem ti fogjátok eldönteni, hogy ő magántanuló legyen, vagy ne. Segíts neki a tanulásban, próbáld megnevettetni, vagy elterelni a figyelmét a gondjairól.
2017. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!