Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tünetekből tudom...

Milyen tünetekből tudom sejteni, hogy hamarosan vissza fogok esni? (pszichózis)

Figyelt kérdés
Utoljára Novemberben volt, nem szedek gyógyszereket már

2017. szept. 6. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn abból tudom, hogy visszaestem, hogy kedvtelen, letört, folyton rossz a kedvem.
2017. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most én is elég közönyösnek és letörtnek érzem magam, de én mindig így érzem magam ezért elég nehéz eldönteni. Valószínű, hogy most jobban mint máskor, de ez az ősznek is betudható szerintem. Eléggé stresszes most minden. Úgy érzem, megint az lesz mint tavaly. Nincs kihez fordulnom. Néha azt kívánom, bárcsak értenék mit érzek a sok magyarázkodás nélkül is.
2017. szept. 6. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobban úgy kerülhetnéd el, ha csökkenteni tudnád a stresszt.
2017. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az most szinte elkerülhetetlen. Minden nagyon egyszerre történik.
2017. szept. 6. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is abba hagytam a gyógyszereket de 3 hónap vissza kerültem a pszichózisba.Nálam úgy mutatkozok jóval kevesebbet aludtam napi 4-5 órát aztán jött egy stressz fokozó esemény utána kezdtek el bennem elfajulni a dolgok. Kénytelen voltam újra gyógyszereket szedni mert egyszerűen nem tudtam el aludni a képzelt hangjaimtól.De az előttem hozzá szólóknak igaza van kerülni kell a stressz főleg azt ami sok hatást vált ki az emberből és igen nálam is ez volt a baj amik történtek velem soha nem beszéltem meg a senkivel,de te egész jól bírod meg kell hogy mondjam nekem az orvosom azt mondta azt 3 hónap még teljesen ki ürül a szervezetből a gyógyszer,tehát utána bármikor lehetnek tüneteid legalább is az orvosok szerint vagy egy év elteltével.Irigyellek bár lenne valami megoldás a gyógyszermentességre bárcsak meg gondolom sokan így vannak vele akik hasonló gondokkal küzdenek hogy lehetne ezeket a dolgokat gyógyszerek nélkül kezelni.Én szorítok neked azért sok sikert hát ha túl leszel a nehezén.Kitartást és éberséget kívánok.
2017. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Márciusban hagytam abba az antipszicho (Abilify 30mg/nap ha jól emlékszem) szedését orvos ellenzésére, már csak szorongásoldót szedek. Olyan szinten szuicid gondolataim voltak hogy semmiképp sem akartam tovább szedni. Ezért nem akarok visszaesni, mert akkor újra kéne szednem. Köszönöm utolsó a bíztatást, most jól esik.
2017. szept. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!