Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert fáj a torkom 2 éve?

Alexics15 kérdése:

Miert fáj a torkom 2 éve?

Figyelt kérdés
Szóval voltam dokinal laborba és kivizsgalason. Nem talaltak semmit illetve minden negatív lett. Olyan érzésem van a torkomba mintha gombóc lenne benne. Mintha vami valadekot is nyelnék. A legrosszabb akkor van mikor tarsaságba vagyok vagy suliba. Akkor egyszerűen azt érzem szórít és mintha fulladnék. Félek remegek órák alatt menekülési kenyszert érzek. Muszaj köhögnöm mert azt érzem megfulladok. Mitől van ez ? Lelkileg van valami baj ?

2017. szept. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs gyomorsavtúltermelődésed? Attól lehet krónikus gyulladás a nyelőcsőben.
2017. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szorongás.

Le is írtad hogy félsz, remegsz, menekülési kényszert érzel.

Menj el kineziológushoz.

2017. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, szociofóbia.
2017. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 eve karácsonykor volt egy pánikrohamom. Azóta faj így a torkom. Neha szedülők is. Attól tartok lehet hogy beteg vagyok. Nagyon sokszor vagyok faradt es lehangolt.
2017. szept. 8. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyeddel is minden rendben volt? A labor az mikori, mert ha 2 évvel ezelőtti, meg kellene nézetned a pajzsmirigyet.

Fül-orr-gégészeten is jártál? Még esetleg a manduláidnál lehet valami.

Ha egyik sem, akkor valószínűleg lelki eredetű, mint fentebb is írták.

2017. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez leginkább stresszes tünet lehet, de reflux is okoz ilyen érzéseket.
2017. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most nyáron voltam laborba Július 3-hetébe. A Pajzsmirigyemmel sincs baj. Az eredményeim kitűnőek lettek. A fül-orrr-gégészeten is voltam. Minden rendben volt. A doki sem talalt semmit. Csak ez már nem megy így tovább. Rengeteg mocskot kaptam mindenkitől. Leszólás megalazas stb. Nem csoda hogy idegileg kiakadtam. A kutyaim is most nyaron pusztultak el. Az első kutyám 13 eves volt. A masik nem tudta elviselni a hianyát és 2-hét utan pusztult el a szomorúságba. Az is nagyon megtört. A dokim azt mondta az eredmenyeimre hogy kitűnőek lettek. Nincs gyulladas vagy valami kinövés a szervezetembe.
2017. szept. 8. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kéne menned, aki kideríti veled az okát és segít feloldani a szorongást. Emellett társaságba járni, sportolni, rajzolni, zenélni - attól függően, mihez érzel kedvet, de valamit újíts a hétköznapjaidon.
2017. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!