Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan oldjam meg?

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Már tíz éve küzdök érzelmi problémákkal. Hullámokban tör rám. Elkezdek mindenen aggódni és nem tudom a letenni. Sőt extra érzékenyen élem meg a fájdalmakat és sérelmeket. E mellett a munkámat sem tudom ellátni. Ha hozzám szólnak pánik ül rám és elfelejtem a nekem adott feladatokat nem értem mit akarnak. Sírógörcseim vannak és öngyilkos gondolataim. Nem találom a helyem és nem értek igazán semmihez.

Októberre kaptam időpontot de amíg az el nem jön szeretnék valami gyakorlatot vagy bármit találni amivel addig kihúzhatom az orvosi segítségig.

A problémának még rengeteg része van amit most nem részleteznék. A lényeg, hogy valami technika kéne ami kicsit javít a hirtelen rám törő problémákon, hogy addig is boldoguljak valahogy és ne a táppénz legyen a megoldás.



2017. szept. 18. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy változókorban?

Ha szeretsz sportolni az is nagyon sokat segithet,fõleg zenére, de olyanra,amelyeket szereted és felvidit.

2017. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem aktuális a változókor. Elég sokat jógázom. Bár sokak szerint az nem számít sportnak.
2017. szept. 18. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel azt, akinél időpontod van, és mondd el neki is, hogy öngyilkos gondolataid vannak. Ha ennek ellenére se ad közeli időpontot, keress másik orvost.


Ne engedd, hogy az embertelen várólisták az egészséged kárára váljanak!

2017. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Énis gyakran gondolok öngyil.-ra,mert pocsék életem van,rühell mindenki,és homályos a jövőm.😢
2017. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg hyperszenzitív vagy.

Ajánlom ennek a könyvnek az elolvasását!


[link]


Sok, benned felmerülő kérdésre megkapod a választ.

Nyugodj meg, nincs semmi baj veled! :)


Szép napot!

2017. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!