Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
úgy érzem, néha depis vagyok.. vagyis mostanság... pedig nem lehet okom rá. van munkahelyem, bár semmi kihívás nincs, nincsenek kollegáim egyedül vagyok egy irodában. változtatni kellene de nehéz, mert családi melo. van hol laknom, van szerető családom. anyagilag is elvagyok. szóval semmi okom panaszom nem lehet. de mégis. a családom néha túl sok, mindennap találkozunk és úgy érzem, túlzottan is belelátnak az életembe. pár hete költöztünk össze a párommal, szeretem, de néha olyan makacs önfejű és beleszól a dolgaimba. már most sokat veszekszünk. elkezdtem tanulni, új dolgokat célokat kitűzni magam elé. de néha olyan sírhatnékom van és motiválatlannak érzem magam. vannak barátaim, sokat beszélünk találkozunk. de mégsem stimmel valami. rossz kedvű vagyok mostanság, sokat eszek mégis fogyok. feszült ideges vagyok pedig rám nem jellemző. ez depresszió?
2017. szept. 21. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ez simán a stressztől is lehet. Mozdulj ki a lehető legtöbbet, és ha nem múlnak a tüneteid, fordulj az orvosodhoz.
2017. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet valami van a háttérben, pl. vágynál valamire, csak nem tudod magadnak se megfogalmazni, mire.

Próbálj ki pl. mindfulness meditációt vagy hasonlót.

2017. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából leírtad mi a probléma. Anyagiak rendben vannak, de az emberi kapcsolataid nem. Ha már most veszekedtek a pároddal, később csak rosszabb lesz. Az életben a legfontosabb a jó párkapcsolat, minden másodlagos.

Munkahelyet kellene váltanod, és függetleníteni magad a családodtól ha idegesítenek, minél előbb.

2017. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!