Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom elfogadni hogy nem lesz olyan párom akire nagyon vágyom és emiatt depressziós állapotba kerülök? Pszichoterapeuta, pszichológus nem tudott segíteni!

Figyelt kérdés
Nem kérek privátokat, nem azért írtam ki. De baromira ronda lány vagyok, még így is hogy már a maxot kihoztam a külsőmből. De bevallom őszintén nekem olyan pár kell, aki jól néz ki. De én nem nézek ki jól, tudom így nincs jogom akkor egy jó külsejű párra vágyni, pont ez az ami rossz kedvet okoz.
2017. szept. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én szoktam látni ronda lányokat helyes pasik mellett, mint ahogy szép nőket ronda palik mellett is. Lehet neked is jól kinéző párod!

Egyébként: nem lehet, hogy csak te tartod magadat iszonyú rondának? Más meg lehet h szépnek látna. Kis önbizalom rád férne.

2017. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Majd az idő megoldja. Mikor majd 35 felé jársz, és szeretnél már gyereket, akkor már mindegy lesz a pasi külseje, cask legyen valakid.
2017. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha elragadó személyiséged van (lenne), az egyénenként különböző súllyal, de tudja ellentételezni a kevésbé mutatós külsőt.
2017. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Van jogod vágyni jó külsejű párra.


De ha irreális elvárásaid vannak, akkor nem a külsőd az oka a rosszkedvnek, hanem az elvárások.


Elváráson pedig könnyebb változtatni, mint a külsőn.

2017. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

"De baromira ronda lány vagyok"


Itt kezdődnek a gondok. Amíg nem tudod elhinni magadról hogy tetszhetsz egy olyan kaliberű embernek amilyet szeretnél, még ha a valóságban meg is történne nem tudnád elhinni, aztán a folyamatos féltékenység meg bizalmatlanság (nem hiszed el hogy tetszel neki) tönkrevagna a kapcsolatot, aztan volt nincs.


Szedd össze magad, nem csak a külső számít. Ha nem csak ennyiből áll a személyiséged hogy oltogatod magad, biztos vagyok benne hogy van ott valami dolog amibe kitűnsz az átlagtól, max még nem találtad meg.


Kitartást meg sok sikert.

2017. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
En közepes kinézetű lany vagyok, a párom utan minden csaj megfordul. Nagyon Boldogok vagyunk egyutt. Miert? Azt mondja, hogy számára gyonyoru vagyok. Volt modell barátnője, fitness edző stb, de egyikhez sem tudott kötődni. Velem pedig tokeletesen boldog, "otthonra" lelt mellettem. Volt olyan pasim, aki plaza cicakra bukott, de o nem volt vmi jo pasi, soot. Velem nem volt boldog. Hulye elvárásai voltak. Bizonyos tipusu korom, platform cipő. Na ez nekem nem kellett. Engem szeressen, ne a cipőm. Uh én azt gondolom, higy ameddig az elvarasaid kulsosegre vonatkoznak, nem lesz parod. Olyasmire igyekezz gondolni, hogy a parod nevettessen meg, szeresse az agyba, amit te, kb ugyanaz érdekeljen Benneteket. A külső mulando
2017. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!