Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden szakember azt mondta,...

Minden szakember azt mondta, hogy nincs semmi problémám, de én mégsem vagyok jól. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már nyár eleje óta járok pszichológushoz, de csak szorongást állapított meg, semmi mást. Én állandóan bújom az internetet elkeseredettségemben, hogy végre rájöjjek mi a bajom. Egész nap kényszergondolatok gyötörnek és szinte valóságosnak érzem őket. Mint egy hipochonder, rettegek a depressziótól. Mi lehet ez? 18 éves fiú
2017. szept. 21. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem MINT egy hipochonder... hanem az vagy, konkrétan. Bemeséled magadnak, hogy valami bajod van, olvasod a neten a sok hülyeséget és el is hiszed.

Ne olvasgass a neten, ne képzelj be magadnak betegségeket, csak menj és éld az életed normálisan. Sportolj, játssz, szórakozz, kirándulj. Annyi lehetőség van.

2017. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!