Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöttem, hogy az MDMA megoldj...

Rájöttem, hogy az MDMA megoldja a depresszióm, milyen más eszközzel tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Nem olyan, mint a beszámolókban, hogy végtelen szeretetet meg eufóriát érzek. Egyszerűen csak normálisnak érzem magam, eltűnt a krónikus fáradtság. Végre futottam, úgy ahogy az elvárható, mert sportolok és ahogyan súlyosbodott a depresszióm, a motiválatlanságtól nem voltam az igazi, fizikailag is lejjebb húzott, kikerültem a kezdőcsapatból. Nincsenek szuicid gondolataim, csak csinálom a dolgom, leülök tanulok, képes vagyok normálisan beszélni az emberekkel, ami azért fontos, mert bár középsuliban sok barátom volt, azóta nagyon egy se, mert elég nehezen megy ez a kommunikáció dolog, mert ott van az a rossz érzés, amit a depressziósok jól ismernek. Meg tudom adni a barátnőmnek azt a szeretetet és vágyat, amit megérdemel. Az első nap, mikor beveszem az agyamat tanítom, hogy ez az az érzés, amit meg kell jegyezni, utána 2 napig teljesen jól vagyok, a 3-4-5 napon még vissza tudom ezzel a tréninggel hozni, de már próbál visszaférkőzni a rossz érzés és a letargia, a hatodikon már nagyon nehéz, visszatér a szorongás, a letargia, a szuicid gondolatok, és a hetedik napon pedig újra 60 mg.

2017. szept. 22. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a vacakkal, csak még többet ártasz. Hozzászoksz, még több kell. Amint olvasom, vannak céljaid, hát törekedj arra, hogy megvalósítsd. Ha mégsem megy, ne csüggedj, akkor nem ez az utad. Az ember nem az által teljesedik ki és lesz boldog, hogy mindig a porondon van. Sokkal fontosabb lelki dolgok léteznek. Írtad, hogy van barátnőd. Hát, egyszerűen szeresed! Akkor, ha ő is úgy szeretet ahogyan vagy, elvárások nélkül, őszintén. Ne akarj a határaid főlé emelkedni, a társadalmi elvárásoknak megfelelni. Az érzékeny embereknek ez inkább gátat jelent, mint előrejutást.

Én ezt azután írtam, hogy elvesztettem az életem értelmét! Keresd meg a tiédet...és vigyázz rá.

2017. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos az, lassan mikor nem szedem be, erősödik a krónikus fáradtság, úgyhogy már nem megoldás. Céljaim sajnos nincsenek, bár lennének, könnyebb lenne, inkább csak a társadalom miatt figyelek magamra, már így is pl. a szüleim csalódottak miattam, hogy nem lettem diplomás (amiben a depresszió meg ők is nagy szerepet játszottak). A régi erkölcsök elhalványultak, régebben az emberek segítése lett volna a célom és a hivatásom, ma már ezt nem érzem egyáltalán, éa csak céltalanul haladok az időben, néha ilyen apróságokat kitűzük pl. most egy jogsi meg egy új nyelvvizsga, de amúgy semmi. És nem tudom az emberek, hogy döntenek és éreznek célok mellett.
2017. szept. 24. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint a xanax,prozac,zyprexa meg az ilyen szarok. Az MDMA gyógyítja a depressziót,a xanax meg előhozza.
2017. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én voltam elég depressziós állapotban, de később ismertem csak meg az MDMA-t. Ezzel a szerrel óvatosnak kell lenni, mert pár óráig az egekbe dobja a serotonin és dopamin szintedet az agyban, aztán a használat utáni napokban vagy hetekben pocsékabbul érzed magad mint előtte. Bár áttöréseket értek el vele például PTSD kezelésében, szerintem vigyázz az agyadra, mert nem tesz jót az idegsejteknek hosszú távon. A használatok között érdemes várni legalább egy hónapot, de inkább többet, mert a szervezeted ilyenkor hozzászokik és nem fog beütni. Esetleg marihuána vagy a pszichedelikus drogok segíthetnek, persze felelősséggel és mindent a maga helyén és idején használva. Remélem segítettem valamennyit.
2017. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Például egy LSD vagy pszilocibin gomba trip helyre tud tenni pár dolgot az ember agyában, amivel másképp nem hajlandó szembe nézni, ezzel is felgyorsíthatók a terápiák. Bár ezekkel is óvatosan kell bánni, mert nagyon erős hatást gyakorolhatnak a tudatodra és a gondolkodásodra, egy esetleges rossz utazást nehéz kiheverni. De ha már MDMA, szerintem ezekkel hosszú távon jobban járnál, kedves kérdező.
2017. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
K.u.r.v.a depresszió! Èvek óta. Èn is nagyon unom. Csak ennyi. Az említett szert nem ismerem ,,csak,, antidepit szedek. Az sem jobb az agyacskának:)
2017. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem most viszonylag jól sikerül kezelni, az MDMA volt a katalizátor, hogy érezzem megint milyen jól lenni ( mert már nem emlékeztem rá). Onnantól kezdve magadnak kell a változást elérni
2017. okt. 29. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Volt itt minden, rövid jóllétek, aztán puff vissza.(A vicc, hogy mind eközben maxon teljesítettem)

És most 2020 óta szuperül vagyok. Elkezdtem jógázni(de nem csak a testi részét) , és a családi nyomást egy csúnya veszekedés keretében elengedtem. Mindenféle külső nyomást el kell engedni. És azzal foglalkozni amit tényleg szeretünk. Én egy kis versenyló voltam. Louis L hay és Edith Eva Eger könyvei új nézőpontot hoztak. Rendbe tettem az étkezésem úgy hogy ne legyek ideges tőle, például a hústól másnap ideges voltam, a zsíros ételektől lassú, az energiaitaltol iszonyúan fájt a gyomrom, ezeket elhagytam és a kedélyem így már nem ingadozik.

Sajnos most nem tehetek utazást pszichoaktív dolgokkal, és nincs is rá szükségem, de visszaolvasva a válaszokat egy ayahuasca szeánsz még jót tenne.

2021. jan. 10. 08:11
 10/10 A kérdező kommentje:
És így visszaolvasva, meg sem köszöntem mindannyiótoknak, hogy ilyen szuper válaszokat adtatok.
2021. jan. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!