Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék pozitív lenni,...

Szeretnék pozitív lenni, hálásnak lenni az apró dolgokért és mindenben látni a szépet. Hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Mindig el akarom fogadni, amit az élettől kapok és bizonyosságot szeretnék, hogy nagyon nehéz helyzetben sem adom fel. Szeretnék őszintén hinni Istenben és hálás akarok lenni azért, hogy látok, hogy hallok, hogy egészséges vagyok, hogy süt a nap és minden apróságért. Hogy lehet ezt elérni? 18 éves vagyok egyébként.
2017. szept. 20. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szól erről egy könyv. Ha jól emlékszem, a címe: Az öröm játéka örök.
2017. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre ne keress receptet. Amilyen szépen ezt megfogalmaztad, abból látszik, hogy Te ezt már megláttad. Csak figyeld kitartóan, és ne legyenek kétségeid. Én ezt attól tanultam meg, akitől pont aznap búcsúztunk, amikor írtad (az életem értelme). De talán ezt egy időre elfelejtette. Kívánom (így ismeretlenül is), hogy Te ne felejtsd el soha, mert ez az élet értelme. Higgy és bízz!
2017. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Mi történt?
2017. szept. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!