Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusnak mindig...

Jeverezi kérdése:

A pszichológusnak mindig kötelező kifizetni a díját? Nincs valami engedmény hogy néha ne kelljen fizetni?

Figyelt kérdés
Mert sokba kerül nekem egy alkalom 5000 forint és sajnos nekem nincs olyan sok pénzem! Ilyenkor mi a teendő?

2017. szept. 25. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
keresel egy tb-s pszichológust.
2017. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jelenlegi pszichológusom akihez már több mint egy év járok igen magas díjszabást alkalmaz. Ülésenként 5.000 forintot kér el. Sajnos nem vagyok gazdag sőt szegénynek mondanám inkább magam. Előfordul hogy alkalmanként nem tudok pénzt vinni neki azonban Ő ezt felírja magának és kéri a pénzt. Azt szeretném megkérdezni hogy ha nem fizetnék vagy csak kevesebbet a jelenlegi pszichológusomnak akkor is a jól megszokott magas színvonalú munkát csinálná? Mert attól tartok ha nem viszek neki elég pénzt vagy ha kevesebbet fizetek akkor nem a jól megszokott magas színvonalú munkát kapom tőle amit elvárok!

Ingyenes pszichológus sajnos az én esetemben fabatkát sem ér mert nekem olyan súlyos panaszaim vannak amiket csak minőségi és magánrendelést folytató szakember képes adekvát módon orvosolni!

2017. szept. 25. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy milyen érzés. Ha átmenetileg vagy rossz anyagi helyzetben, akkor próbálj meg kéthetente járni vagy heti, kétheti váltásban menni. Esetleg kérdezd meg, hogy az egy órás terápia helyett, lehetne-e félórás és , hogy az olcsóbb-e. Ez az 5000 forintos összeg manapság egy képzett terapeutáért nagyon olcsó. A legtöbb helyen 8000-12000 forintig vagy még annál is többig vállalnak pácienseket.
2017. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mosz mit vàrsz? egy magàn ilyen, vagy fizetsz neki vagy kivàg a picsbe.
2017. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem vele beszéled meg? Ha eddig fizettél neki, akkor el fogja várni, hogy ezután is fizess, senki nem dolgozik ingyen. De ha ilyen problémád is van, hogy nehéz kifizetned az üléseket beszéld meg vele, a fél órás történet sem tűnik rossznak!
2017. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!