Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találhatnék olyan pszichol...

Hol találhatnék olyan pszichológust, aki tényleg ki tud hozni a depressziómból, és aki olyan, mint Pál Feri?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat hallgatom Pál Ferenc atyát... Igazából hozzá szeretnék járni. Bármit megadnék érte, hogy ö kezeljen, mert úgy érzem, ö pontosan azokról a dolgokról rendelkezikm nagy tudással, amik engem is érintenek. Nagyon kimerítöen ismeri a felnöttesítést, az alkalmatlanság-sémát... Már az üdítö, hogy hallgatom, és azt érzem, hogy végre itt egy ember, aki meg tudna érteni, ésátlátná, hogy miért olyan lettem, amilyen. És az ö tapasztalatával biztos tudna segíteni is.


Jártam már hasonlónál, de nem éreztem hatékonynak. Az az igazság, hogy nagyon sok szakember látott, a legtöbb csak 5-6 alkalommal, és arra jöttem rá, hogy nagyon nehéz jó szakembert találni. Ezért ódzkodok attól, hogy megint belevessem magam, pedig azt hiszem, kellene. A másik, ami mindig is zavart, hogy sosem tudhatom, hogy ök tényleg érdekeltek-e egy sikeres terápiában. Hiszen ök addig kapnak pénzt, ameddig a páciens segítségre szorul.


Aki tyd ajánlani olyan szakembert, aki tényleg nagy tudású, és neki tényleg segített, az kérem, jelezzen akár itt, akár privátban. Szeretném, ha jellemeznétek is az illetöt, minél részletesebben, annál jobb.


2017. szept. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ök tényleg érdekeltek-e egy sikeres terápiában. Hiszen ök addig kapnak pénzt, ameddig a páciens segítségre szorul."

Jól van kezded kapizsgálni. Csak te tudod magad kihozni a depresszióból. Javaslom, hogy hallgasd meg Feri atya összes előadását, illetve olvasgasd Popper Péter könyveit, írásait. Ha majd összeállt a teljes kép a fejedben, akkor már nem is leszel depressziós. A válaszért ne hálálkodj. Ezt egy pszichomókus soha nem mondaná el neked, mert akkor nem vinnél neki több pénzt és felkopna az okos álla. Én ingyen elmondtam, szeretetből. Olvass és gyógyulj!

2017. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te , kérdező !

Basszus , elárulnád, hogy miért gondoltad azt , hogy én pontosan tudom , hogy te Sopronban vagy Szegeden esetleg Debrecenben laksz !?

Ha a saját kérdésedre nem fordítasz annyi energiát sem, hogy "rendesen" érthetően fogalmazd meg , akkor mit vársz a válaszadoktól.?!


Na jó, nem csesztetlek, bár te is felhúztál valamejest a kérdéseddel, nézd meg a Youtubeon : Dr Almási Kitti ( pszichológus)

Vagy : [link]

2017. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hoppá, ezt még el akartam mondani. : [link]

[link]

2017. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: jogos, azt nem mondtam, hol lakom. Nos, jelenleg külföldön vagyok egy ideig, így olyan.lenne jó, aki skypeon is vállalja (igen, van ilyen), de amúgy budapesti vagyok.
2017. szept. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!