Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha koncentráció...

Mit csináljak, ha koncentrációs zavarok miatt nem kapok munkat?

Figyelt kérdés

Súlyos koncentracios zavaraim vannak ha teljesitmeny helyzetbe kerulök mint a munkahely peldaul. Ismerösökkel ha beszelek nincs ilyen gondom. A munkahelyemen viszont van h csak azt latom h mozog a fönök szája de nem hallom, mit mond annyira izgulok h nem fogok megfelelni es kirúgnak.

Végul pont az törtenik, 2 helyen mondtak fel eddig de mas okokra hivatkoztak.( atszervezes stb) Vajon ezt nem mondhatjak szemembe h ök is erzekelik ezt a problemat ?

Sajnos idövel sem enyhul mind azt erzem h biztos kirúgnak jaj mi lesz, nem tudok megnyugodni. Voltam pszichológusnál, csak hümmögött. Mindennapi eletben nem tunik fel annyira.

Gyerekkoromban is mindig az osztalytarsaim hivtam h mi a lecke mert en ott voltam de az elmém máshol, igaz akkor ez nem zavart , nem is próbáltam odafigyelni, most meg igen , nagyon akarom, de egyre rosszabb lesz. Amúgy jó voltam irodalomból, nyelvekbõl, fogalmazásaim dijakat nyertek, de nagyon fellegekben voltam, a matek gyenge pontom volt.

Most nagy a tét el kell tartsam magam es a gyerekem es emiatti szorongas nagyon rontja a teljesitmenyem

Úgy erzem h röhögtetem magam mindenhol. Ha nem volna a gyerek megölnem magam mert nem latok kiútat. Volt még valaki igy?

Hozzateszem h stresszes eletet élek, egyedulálló anya vagyok egy kamaszodó gyerekkel



2017. okt. 5. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyázhatnál például gyerekekre, oda nem kell túl sok koncentráció. Bejárónő is lehetnél. Sokan viszonylag jól keresnek vele.
2017. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedjél Magnéziumot és B6-ot! Vény nélkül kapható és rengeteget javítana rajtad, mert stresszoldó! Tapasztalatból mondom.

És igaza van az elsőnek, olyan munkát keress, amelyhez nem kell nagyon koncentrálni, pl szórólapozás, levélkihordás, takarítás, és ahol persze alig találkozol a főnökkel.

2017. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!