Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valakinek szaglási...

Volt már valakinek szaglási hallucinációja? Milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Éjszaka erős, gyomorforgató bűzre ébredtem. Felkeltettem a párom, hogy érzi-e, de nem érzett semmit, körbejárta a lakást. Újra elaludtam, később nem éreztem a szagot. Mi lehetett ez?

2017. okt. 7. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyomroddal van valami gond, és onnan valami gázok visszakerültek a szájon keresztül a szaglóhámra - és ott te érezted - mert "belül" került oda, a párod meg nem, mert a szobában nem volt semmi szag.
2017. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt, több okból kifolyólag is. Lehet központi idegrendszeri probléma, neurológiai probléma, élénk álom, testben lezajló folyamatok, orrpolip, de egy sima nátha is csinál ilyet.
2017. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak álmodtad, viszont úgy tudom az agydaganatnak is van egy ilyen tünete. Persze nem mondom, hogy azod van.
2017. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. Volt h eros verszagot ereztem, pedig semmi olyan nem volt a kornyezetemben.

A baratom illatat is ereztem tobbszor is, pedig 125 km-re volt tolem.

Az okait nem tudom. De nem vagy egyedul :)

2017. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyakran,fémes ízt és szagot érzek,borzasztó rossz érzés
2017. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nátha után már többször is volt, ilyenkor illatos füstölő szagát éreztem egy darabig, egy idő után elmúlt.
2017. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengetegszer érzek fantom szagokat, igen :)

Szinte minden nap, bár ezek általában helyhez kötődnek. A buszon mindig egy bizonyos szagot érzek, a szobámban egy másikat, a folyosón és fürdőben is mást... Érdekes :D A körülöttem lévők sosem érzik. Valószínűleg az agyam szórakoztat, nehogy unatkozzak.

2017. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!