Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep nevű gyógyszerről van...

Lamolep nevű gyógyszerről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A tájékoztatón rajta van, hogy nagyon gyakori a bőrön megjelenő allergia. (10-ből legalább 1 embert legalább érint.)

Kb 1 hete szedem, és az arcomon + halánték környékén ekcéma szerű kiütés jött ki (tegnap vettem észre.)

Aki szedte, mit tapasztalt?

Abba kell hagyni, vagy mi a teendő?



2017. szept. 20. 17:23
1 2
 1/13 anonim válasza:

Pár éve szedtem, körülbelül 5 napig. Nekem a kezemen jöttek elő piros, viszkető foltok.

Azonnal abbahagyni a szedést és visszamenni, akkor adnak másikat! :)

2017. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 6 éve szedem. Engem nagyon letompít bevételt követő fél órában. Mint akit fejbe vertek.
2017. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja kellett elkezdenem szedni. Bőrproblémát még nem tapasztaltam.

Viszont talán azóta gyakrabban viszket a bőröm szinte mindenhol.

Tusolok naponta, mielőtt valaki poénkodik. :)


Szerintem a kiíró orvost kellene megkérdezni ( megkérdezzem ), mi lehet ez... Kell - e változtatni, vagy elhagyni.

2018. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem alszom át úgy az éjjelt. kialvatlan vagyok. ez lemaradt az előbb.
2018. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én kb akkor abba is hagytam, nem írattam ki másikat, meg nem is nagyon mentem már vissza, rettegek a pszichiátriai gyógyszerektől, mindegyiknek van valami mellékhatása :S
2018. okt. 18. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden másnak is van mellékhatása. A legszebb mikor torokgyulladásra kell szedned valamit és rajta van, hogy mellékhatása a torokgyulladás. A Lamolep ahogy már írtam álmosít rendesen. De ennek semmi más mellékhatását nem éreztem. 1 hét alatt nem is fejti ki hatását.
2018. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 X 100 mg - ot kell majd szednem. Mennyi idő, mire azt mondja az orvos, marad ez a gyógyszer..

mert megszokta a szervezetem.és a hatása az, amiért szedem...

vagyis nem kell újabbat kipróbálni.

2018. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várni fog legalább 1 hónapot.
2018. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ.
2018. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2 hete szedem. Azóta többnyire fáj a fejem, az utóbbi 3 éjszaka magas láz, nyirokcsomó duzzanat, testszerte tele vagyok kiütéssel, nyugalmi helyzetben is 100 a pulzusom. Orvosom azt mondta azonnal hagyjam abba!
2022. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!