Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin függő vagyok. Ti...

Frontin függő vagyok. Ti hogyan küzdöttétek le?

Figyelt kérdés
Napi 4 mg frontint kell bevennem éjszakára a függőségem miatt. Mivel jár a leszokás? Nehéz 4 mg-ról lejönni? Tapasztalatok érdekelnek. Kb. 4-5 hete szedem folyamatosan.

2017. okt. 8. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan csökkentsd. Jó nagy galibába keverted magad, nehéz lesz leszokni. Ki írta fel a Frontint? Tudja, hogy így szeded?
2017. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Keress egy szakembert, és inkább arra költsd a pénzed, mint arra a hányadékra. Egyedül nem tudom, fog-e menni... azért nem tudom, mert én sosem szedtem ilyen hulladékokat. Pedig voltak durva időszakaim (pl. amikor egy hét alatt 7 kg-ot fogytam szerelmi bánat miatt), mégsem szedtem semmit... megvártam, míg kifutja magát a dolog... Szóval... ha nem bírsz valamit, akkor kérj segítséget, de felejtsd el az agyölő gyógyszarokat.
2017. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
4 hét alatt hogy sikerült felmenni 4 mg-ra mégis ?
2017. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En 0,25-rol 1,5-re ket nap alatt mentem fel. 1. nap reggel 0,25

este 0,5

2. nap reggel 0,5

este 1mg

2017. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ahogy dr.Zacher mondta”a gyógyszerfüggő legjobb barátja a körömreszelő”kérdező kirakod magad elé a napi mennyiséget és elkezded elreszelni.Az első nap az eggyiken húzol eggyet a 2. Nap már kettőt húzol rajta a reszelővel stb stb egy idő után elreszeled az összeset. A gyógyszerfüggőségről nem szabad azonnal leálni mert-különösen az ilyen diazepam hatóanyagú készítményeknél hozzászokás alakul ki ami fizikai tünetekkel is jár(hat).Tehát körömreszelő és kitartás.


Rézgróf

2017. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
de akkor a reszelőt fogja nyalogatni kínjában:D vagy azt el kell mosni?
2017. okt. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolso, ez poennak jo, de en valoban megtennem, barmennyire is keseru legyen a Frontin. (mert az) .. es nem csak nyalogatni, mar ott elakadok, hogy en bizony nem bantom azt az edes kis tablettat. Masnak se hagyom hogy bantsa. Es az utolso elottinek, a hatoanyag nem diazepam hanem alprazolam :)
2017. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%
Ez akaraterő kérdése ha te nem akarsz leszokna akkor ez sem segít,ha nem határozod el magadban akkor felesleges a reszelgetés.
2017. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát csak félig írtam poénnak, mert elhiszem, hogy egy függő megteszi
2017. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy fuggo, mint irtam, nem is artana soha a tablettanak. Es miutan valaki meg a hatoanyagot se tudta helyesen, azt hiszem, sok dolgom lesz :D es igen, fuggo vagyok en is
2017. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!