Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs senki akivel őszintén...

Nincs senki akivel őszintén mernék beszélni a problémáimról, öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
Eluralkodott rajtam a depresszió,a reményvesztettség, rosszul alakul az életem, mintha csak a balszerencse követne, bármit teszek. Egyre gyakrabban gondolok öngyilkosságra, hogy csak ez az egyetlen megoldás, amivel véget vethetek a megpróbáltatásoknak. Nem merek segítséget kérni senkitől.

2017. okt. 12. 23:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miért mondod ezt? Milyen problémáid vannak? Nem hinném hogy az öngyilkosság lenne a legjobb mód a problémákra
2017. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Írj nyugodtan privátot hátha tudok segíteni! :)
2017. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

www.gyaloglo.hu itt regisztrálsz és belépsz a psicheközösség szobába.

Vagy , www.pszichekozosseg.hu

2017. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Èn is pont ìgy èrzek, ahogy te.
2017. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is. Megpróbáltam, de nem volt elég hatásos
2017. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Munkanélküli vagyok, a megszerzett diplomát használhatnám WC papírnak. Gondolkoztam rajta, hogy kimegyek külföldre, de sok minden közbejött, a britek kilépése az EU-ból, nemrég költözködtem édesanyámmal és kikészültek a térdeim, orvos közölte velem, hogy mindkettőt műteni kell, az egyik komolyabb, ott ínszalagpótlás. Az új lakásba, ahova költöztünk, el kezdtek penészedni a falak, jól átvert minket, akitől megvettük és most totál kikészültem ettől is a sok probléma mellett, ki veszi meg, hogy tudjuk eladni? A beteg térdeim miatt hogy keressek állást? Nagyon el vagyok keseredve. barátaim nincsenek, az embereket is kerülni kezdtem, mert egyre inkább azt tapasztalom, hogy milyen bunkón viselkednek a másikkal és szinte senkiben nem lehet megbízni. Édesapám meghalt mikor 15 éves voltam, azóta egyedül maradtunk ketten édesanyámmal.
2017. okt. 13. 16:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Zoltán János! Nem találtam a gyaloglo chat-en a fentebb említett szobát, ma regisztráltam. :(
2017. okt. 13. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt majd tudsz őszintén beszélgetni : [link]


Remélem tudtam segíteni !?


A gyaloglo.hu -n már régen jártam , lehet,hogy már nem úgy hívják a szobát de lépjél be különböző szobákban és valaki meg fogja neked tudni mondani , hogy létezik -e még a szoba , vagy megváltozott a neve,stb.

2017. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nehéz lehet, de a felsorolt problémák nagy részét meg lehet oldani, a lakás fürdőszobája, konyhája nem szellőzik eleget, a pára nem jut ki, azért penészedik 90%ban a lakás, pár szellőzőjárat és kész. Barátokat lehet találni csak el kell kezdeni keresni. Amíg van edasanyád aki segítsen koncentrálj a térdeidre, hogy mielőbb rendbeszedd magad, és egyáltalán nem muszáj kemény fizikai munkát végezz, rengeteg féle állás van, nyilván nem álommunkák, de ha szükség van pénzre egy darabig lehet űzni. Nem hiszem hogy öngyilkosságon kellene gondolkodj, engem is szoktak negatív hullámok eltalálni de olyankor arra gondolok, hogy van aki roszabb helyzetben van mint én és próbálom megoldani a gondjaimat minél hamarabb és elfelejteni őket
2017. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
AZ öngyilok nem hogy ne megoldás de alehető lefgroszabb!Akik elkövették mind megbánták ugyanis az emberi élet nem ér véget halállal szellemed tovább él de kérdés hogy hova kerül!gyilkosok pokolba ugy hogy ne dobhatod el az élet Isten ajándéka gyere inkább Istenhez fogadd el Jézsu érted is véghezvitt keresztáldozatát és szeretetét fogadd be a szivedbe őa te szabaditod!Örök életet ad annak aki hisz!
2017. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!