Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan emberrel, "apával", aki azt hajtogatja, hogy hova záratna be és hogyan kellene begyógyszerezni engem?

Figyelt kérdés

Közben ő a beteg, mert megvert többször is, hogy eltört valamim. Csak mindig hazudtam az embereknek, hogy ne dobjon ki otthonról.

Meg azt hajtogatja semmiségekért, hogy agyonver, a mentő visz el stb.

Már többször is másoknak közölte, hogy majd megmondom mindenkinek, hogy bolond vagy, legalàbb mindenki megmegtudja. Kihívom rád az ügyeletet, be kellene nyugtatózni. Meg közöltem neki, hogy ő azt szed, amit akar, de engem hagyjon békén. Erre közölte az öcsémmel, hogy nem érdekli, akkor is be kell adni neki és ilyen marhaságok. Ő nem fogja fel, amit művel velem, de teljesen ellenem úszítja.

Szimplán lek.rváz stb.

Anyám előtt nem csinálja ezt. Itthon van mindig, nyugdíjas. Akkor azt hazudta neki, hogy én támadtam rá, azért csapott meg. Mintha hihető lenne, az 50 kilommal, de mindegy.

Már többször felhívtam sírva anyát, de hiába.


2017. okt. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell költözni otthonról, és megszüntetni vele minden kapcsolatot. Ha apád nyugdíjas, akkor gondolom, te nem 12 éves vagy.
2017. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a sztorival, de ha már eltörte valamidet, mentél volna feljelenteni a rendőrségre....és igen el kell menni otthonról
2017. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt kellett volna tenni. Akkor meg hajléktalan lennék.

Miért ne stimmelne? Hogy engem csesztet folyamatosan?

Számomra is hihetetlen, de a sztori igaz!!!

2017. okt. 16. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél hajléktalan? Ha dolgozol akkor egyedül/párban meg lehet élni....
2017. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!