Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bolondok tényleg láthatnak...

A bolondok tényleg láthatnak dolgokat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem fel egyet, erre azt mondja felvétel közben, hogy áll maga mellett valaki. Nem egy hallucinált, de állítólag vannak olyan dolgok, amiket az ember fizikailag nem képes felfogni, viszont más élőlények igen. Néha kétségeim vannak, hátha érzékelik ezek a betegek azt, amit mi nem és ettől kattannak be. Nem vagyok doki, de az utolsó eset nagy kételyeket keltette bennem, de azért azonnal hívtam a dokit, hogy szedálás kellene sürgősen.
2017. okt. 21. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak. Ahogy olyan is van, hogy attól lesz zseni valaki, hogy sérült az agya, olyan is lehet, hogy emiatt lát/tapasztal olyan dolgokat, amiket épp ember nem, pedig igenis léteznek. Mint azok a sípok, amiket csak a kutyák hallnak. Az ember nem észleli a hangjukat, mert máshogy néz ki az agya, de attól még van.
2017. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem látnak, csak valamit hallhatott valamikor. Jó magad is orvosi eset vagy.
2017. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!