Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire elterjedt itthon a...

Mennyire elterjedt itthon a látnokzsálya (salvia)? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Sok videót látni arról, hogy amerikaiak kipróbálják, de egy rendes magyar cikket sem találtam erről. Mennyire ismert ez nálunk? Valaki esetleg próbálta már? Le tudná valaki írni a saját élményeit, tapasztalatait?
2017. okt. 26. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltak hírek korábban, hogy iskolások rosszul lettek tőle. Hallucinációkat okoz, inkább kerüld el.
2021. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy hallucinogén, ami teljesen ártalmatlan. Nagyon fontos felkészülni a tripre, mert könnyen lehet egy nagyon rossz élmény. Rengeteg cikk van az interneten magyarul és angolul is, nem tudom, hogy nem találtál. A hallucinogének a legártalmatlanabb szerek közé tartoznak, a fű mellett. Egyik sem okoz függőséget.


Közben észrevettem, hogy 2017-es kérdés, de hát jó lesz másnak a válasz.

2021. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!