Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül voltam itthon. Valaki...

Egyedül voltam itthon. Valaki csengetett, és gondoltam XY, aki előbb ment el, biztos itt hagyott valamit. Kinyitom az ajtót, és a lépcsőházban valami férfi jön fel. Német. Napszemüvegben volt, én meg egy incidens miatt teljesen félek. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Ennyire félhetek? Megláttam, hogy ki az,egyből befutottam... Ugye vannak ilyen trükkös betörők stb. és én nagyon parázok. Áhhh... bolond vagyok vagy mi van velem?! :(

Én nem beszélek németül, nagyon megijedtem.. áhh

Egy levelet tett az ajtó elé, ami az apámé.



2016. szept. 15. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Mit fognak a szüleim rólam gondolni? Áhhh.... annyira félek, szinte mindentől. Pedig fiú vagyok.

Volt egy eset 2-3 hete és azóta rettenetesen félek.

2016. szept. 15. 10:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a félelmem nagyon beteges...
2016. szept. 15. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád, mi volt az az eset...
2016. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerős, akivel nem vagyunk jóban bejött, és pl. késsel leakart valakit szúrni.
2016. szept. 15. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyir rosszat hallani, hogy nem csodálom, én soha nem nyitok ajtót ismeretlennek, főleg ha egyedül vagyok otthon.

Szerintem semmi gond nincs veled.

2016. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!