Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyen hogy működik, a...

Tündérhegyen hogy működik, a szombati elbeszélgetések után, ha úgy döntenek, hogy felvesznek, felkerülsz valamilyen várólistára vagy gyakorlatilag egyből mehetsz "befeküdni"? Hétvégente haza lehet jönni?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm!
2017. nov. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Remek elbeszélgetés volt ... rögtön azt mondta a nő, hogy nem itt van a helyem, menjek a Nyírő Gyula kórház pszichiátriájára.
2017. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom.. :/

Azt nem tudod, ha bekerültél volna, akkor egyből lehetett volna menni vagy ilyenkor várni kell?

2017. nov. 2. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én protekcióval kerültem be, egyből fogadtak. Nem vettek volna fel, ha nem lett volna ismerősöm aki segít, mert feszült voltam a felvételin. A végén meg kiderült, tök jó vagyok abban a terápiában amit csinálnak. ennyit arról a rövid interjúról
2017. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elbeszélgetés után azt mondták, hogy szólnak, ha lesz üres hely. 1 hét múlva szóltak, de mondtam, hogy meggondoltam magam és nem fekszem be. Ennyi volt.

Én 4 éve voltam beszélgetésen, ahol elmondták mi a rend. Akkor még úgy volt, hogy az első hétvégét bent kellett volna tölteni, utána viszont kötelező hazamenni a hétvégéken.

2019. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!