Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen Tündérhegy?

Milyen Tündérhegy?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden. Milyenek a terapeuták, nővérek, terápiák? Milyen egy átlagos nap és a hétvége? Hogy néz ki a hely?

2017. nov. 6. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok csoportterápia és szigorú szabályok amikkel akkor szembesülsz amikor már áthágtad. Konfrontálnak azzal ami nehéz. Neves, de sajnos nem mindig hatékony szakemberek (akik valószínűleg túlterheltség miatt ilyenek). Nem mindenki számára hasznos, sajnos
2017. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben jó hely lehetett, de az utóbbi éveben nagyon sok kritika éri őket. Én előzetes egyeztetésen voltam ott. Az orvos, akivel beszélgettem nagyon bunkó volt, ezért nem is feküdtem be.

Belülről egyébként nem kórházszerű, annál kellemesebb. Van dohányzórész. Az első hétvége után minden hétvégét otthon kell tölteni, sok a csoportterápia, de nem válogathatod meg melyikre szeretnél menni. (Nekem legalábbis ezt mondták) A szabályok nagyon szigorúnak tűntek, még a barátkozás is tiltva van. (egy ismerősömet ki is vágták amiatt, hogy átment a fiús részlegbe beszélgetni).

Maga az épület egész szép helyen van szerintem, ilyen kis bokros, dimbes-dombos, én tavasszal voltam ott, úgyhogy minden virágzott, csiripeltek a madarak. De, hogy mennyire engedik kintre az embereket azt nem tudom, merthogy tök üres volt az egész, csak ápolók járkáltak.

2017. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mentek a zöld kezek :)
2017. nov. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!