Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki feküdt már ilyen helyeken,...

Aki feküdt már ilyen helyeken, mint pl. a Thalassa ház, Tündérhegy, stb. tapasztaltatok olyat, hogy féltetek más betegektől, mert úgy viselkedtek?

Figyelt kérdés
Ez tart vissza a kórházi kezeléstől, hogy attól félek lesznek a közvetlen közelemben olyan betegek, akik komolyan veszélyesek másokra. Mi a valószínűsége ennek? Légyszi olyanok válaszoljanak, akiknek van tapasztalatuk, vagy hozzátartozójuk mesélt, ilyesmi. Köszi!
2017. ápr. 3. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én Tündérhegyen voltam 3 hónapot, de ilyet nem tapasztaltam.
2017. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsivel több, mint 3 hónapot voltam bent, de semmi ilyenről nem volt szó. Ez nem pszichiátria, a súlyosabb betegek oda kerülnek. Ez egy rehabilitációs intézet.
2017. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Debrecenben a Kenézyben voltam egy ideig, meg a tündérhegyen is voltam.

Betegek részéről nem volt olyan viselkedés ami hétköznap ne fordulna elő. Veszekedések meg kötekedések előfordultak.

A probléma a személyzettel van, mert pszichiátriai betegekkel szemben sokkal többet megengednek maguk egyesek mint pl egy bőrgyógyászaton.

Például a gyógyszer adagolást össze vissza váltogatják, Tündérhegyen is heti két kilót fogytam mert radikálisan lecsökkentették a nyugtatómat és nem tudtam közösségben enni, márpedig pszichiátriákon alap a közös evőhelyiség.

Lerepült a villámról a kaja mert úgy remegett a kezem.

Ott igazából csak a főnöknő volt kifejezetten szemét, minősíthetetlen hangnemben beszélt velem meg az anyámmal.

A Kenézyben rosszabb a személyzet, ott "választható" foglalkozásokat vezető boszorkány nézett ki magának.

2018. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!