Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet megállapítani, az...

Mit lehet megállapítani, az ún. mmpi teszttel?

Figyelt kérdés
Több 100 kérdés van benne.

#teszt #pszichológia #pxyhológija
2017. nov. 6. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sok pszichiátriai betegség tüneteit keverték bele a kérdésekbe. A válaszaid alapján megközelítőleg ki tudják szűrni, hogy milyen pszichiátriai betegségekre vagy hajlamos, esetleg melyik áll fenn, és melyik az amelyik egyáltalán nem érint téged.

Azért van ilyen sok kérdés, mert elég sok betegségre rákérdeznek.

Bipoláris depresszió, személyiségzavarok, skizofrénia, depresszió, szorongás, pánikbetegség....sorolhatnám

2017. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Kb. 560 kérdés van benne, nekem mostanában kellett kitölteni a munkahelyemen. Tele van személyiségi jogokat sértő kérdésekkel. Szerintem nagy aljasság ez is, mert egy kis intelligenciával és jó memóriával könnyen ki lehet választani a helyes válaszokat. Én sajnos őszintén töltöttem ki, és meg is bántam. A többség ugyanis hazudik, így könnyű a legjobb eredményt elérni, és nem cseszeget utána hülyébbnél-hülyébb kérdésekkel a munkahelyi pszichológus, akik általában a szakma legalját képezik (ugyanis akik értik a szakmájukat, azok nem foglalkoznak ilyen sablon feladatokkal).
2020. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!