Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással lenne rá ha...

Milyen hatással lenne rá ha szakítanék? ) bipoláris zavar)

Figyelt kérdés
A barátom 19/F, én 19/L vagyok. 6 hónapja vagyunk együtt, két hét után elmondta hogy bipoláris zavarja van. Egyre elviselhetetlenebb, nem tudja megérteni hogy nekem tanulnom kell és nem lehetek vele minden pillanatban, folyamatosan beszél, ha nála alszok vagy ő alszik nálam akkor fent marasztal reggelig és csak mondja a magáét. Ha szólok neki hogy hagyja abba akkor én vagyok a rossz, hogy nem vagyok rá kíváncsi és enm vagyok megértő vele stb.. Tudnám sorolni a dolgait, ez csak a töredéke annak ami zavar benne. A szülei nagyon szeretnek, amikor ott vagyok nem zaklatja őket és én adagolom a gyógyszerét is mivel magától nem hajlando beszedni, sem a szülei kérésére. Ő a jövőt tervezi velem, albérleteket néz hogy majd ha elvégzem a sulit összeköltözünk, és hogy születésnapomon megkéri a kezem. Nekem viszont nem megy már vele, túl sok amit csinál. Attól tartok, ha szakítanék előidézném a depressziós epizódot nála, és nagyon rosszat tennék vele. Valaki aki hasonló helyzetben volt, vagy van ötlete hogy mi lenne a helyes cselekedet, az kérem írjon.
2017. nov. 9. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Te a saját életed éled, mindenki a sajátjáért felelős. Nem játszhatsz életed végéig jótét lelket, csak hogy neki jobb legyen, miközben Te rámész az egészre idegileg. Saját koporsónkat hadd áshassuk már meg mi önmagunknak. :)
2017. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A SKAM cimu sorozatban van egy hasonlo parkapcsolat.Isaak és Evan.
2017. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!