Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Sírok mindenen.

Mi lehet a bajom? Sírok mindenen.

Figyelt kérdés
"Férfi" létemre képtelen vagyok egy (rajz)filmet könnyezés nélkül végignézni. A legapróbb dolgokra könnyezek, de vannak jelenetek, amiket nézni sem tudok, mert "patakokban" folynak a könnyeim. A "Vuk"-ot képtelen vagyok megnézni. A "Szépség és a szörny"-re a lányomat (9) vittem, és amikor elhangzott, hogy "hol volt, hol nem volt..." amíg véget nem ért, folyamatosan, patakban folyt a könnyem. Meg most is ahogy írom. De talán nincs az a film/mese, amin ne könnyezték legalább 1-2 percet... És egyre rosszabb. Már titkolni sem nagyon tudom, inkább nem nézek semmit.
2017. nov. 11. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg zavar téged? Szerintem olyan szép, hogy megérintődsz. Egyébként a filmek erre játszanak!

Abban az esetben mindenképp fordulj orvoshoz ha hirtelen alakult ki a tünet vagy ha extrém mértékű, vagy komolyabb problémát okoz neked, akkor neurológiai és pszichiátriai kivizsgálás is kell.

2017. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl érzékeny vagy.
2017. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma a "Kőagy örnagy"ot sikerült végigkönnyeznem...

Kivizsgálásokra nem akarok járni, elég nagy szégyen ez annélkül is. Valami önálló megoldás lenne jó.

2017. nov. 12. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy miért? Nincs valamilyen trauma amit ezekhez a rajzfilmekhez kapcsolhatsz? Mi máson sírsz még?

Egyébként een nincs semmi szégyellnivaló, ha téged zavar fordulj vele orvoshoz bizalommal. Láttak ők rengetek sokkal furcsább esetet.

2017. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!