Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz bajom a nyugtatótól?

Lesz bajom a nyugtatótól?

Figyelt kérdés

Be szeretnék venni 2 ribotrilt mert ideges vagyok aludni se tudok. Lehet bajom? Kába leszek?

17 lany


2017. nov. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Egyet se vegyél be. 17 évesen felesleges ilyen cuccokkal mérgezni magad, kábítószer.
2017. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hány mg-s a rivo. Én pl már annyira hozzászoktam, hogy 10 mg se üt ki. Azért te ennyivel ne próbálkozz. Max 1-et vegyél be. Attól is tudsz aludni.
2017. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mozart7 válasza:

Ha nem tudsz aludni ne Rivotrilt használj. Sokkal inkább adekvát lehet a Dormikum, vagy a Z-altatók (Zolpidem/Zopiclon/Zaleplon). Érdemes felkeresni pszichiátert ha tartós a probléma.


Amúgy igen, a clonazepam aránylag erős szer, pánikrohamok vagy epilepsziás görcsrohamok esetén alkalmazzák. Idegességre nem a legmegfelelőbb választás.

2017. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!