Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok a szorongás...

Hallucinálok a szorongás elleni gyógyszertől?!?

Figyelt kérdés

15 leszek. A háziorvosnak megemlítettem, hogy alvási gondjaim vannak nagyon kicsi korom óta, de most egyre rosszabb. Kibeszéltük az egészet, felírt valami stresszoldót, bevettem, rá egy fél órával elkezdtem mozgást látni a szemem sarkából, elég gyakran (kb 1-2 percenként), még most is ez megy.


Ez az izé mindenre jó csak szorongásra nem, csak rosszabb lett és még annyira se tudok aludni. Így is félek egyedül este, ez még rátesz egy lapáttal.


Elvileg fél szemet kellene bevenni lefekvés előtt, de hogy én ebből mégegyet be nem fogok az biztos.


Na most ezzel a halózással mit tudok kezdeni?



2017. nov. 18. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Sose szedtem ilyet, de szerintem ha kiürül a szervezetedböl el kell múlnia. Amúgy az is lehet, hogy rástresszeltél és azért képzelsz ilyeneket, mert a legtöbb mellékhatás hosszabb ideig tartó szedés után alakul ki. Amúgy az orvos is jó fej egy 15 éves gyereknek már írja a gyógyszert... én ugyanilyen vagyok beveszek egy gyógyszert és már bestresszelek hogy mi lesz töle, szóval szerintem elsökörben próbálj megnyugodni, igyál sok folyadékot, kipisiled és el fog múlni. Nehezen alvásra pedig igyál inkább citromfüteát, minthogy ilyen fiatalon gyógyszereket szedj. Jobbulást!
2017. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2017. nov. 18. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal jelezd a dokinak! Fogja tudni, mi a teendő.
2017. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
probald ki a zopigent. kikapcsolja az agyat es egyszeruen csak elalszol.
2017. nov. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Mi a gyógyszer neve?
2017. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösz szépen a lepontozást ;) segíteni akartam, ugyan is nem mindegy, hogy mi a hatóanyaga a gyógyszernek....de ha nem hát nem...
2017. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon nem stimmel a sztori... Háziorvos nem szokott felírni csak úgy pszichiatriai gyogyszereket... Plane nem 14 eves gyereknek..
2017. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy siman abuzust kovet el :D 18 alatt nem irjak fel, plane a nevet se irta..
2017. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!