Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológushoz kéne fordulnom...

Pszihológushoz kéne fordulnom ezzel a panasszal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Középiskolás éveimben nagyon nyugodt, kedves személyiségem volt. Nehezen tudtak kihozni a sodromból. Mára viszont egy idegbeteg lettem.

Egész ott kezdődött mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal. (Több mint 5 éve)

Voltak az elején viták vele meg a családommal is, és már akkor kezdtem érezni, hogy az ilyen szituációt nehezen viselem. Egy idő után besokalok és csak sírni tudok.

Azóta történt elég sok minden, de igazából a mostani állapotom ami nagyon zavar.

Kb. fél éve kezdődött mikor lett egy lány barátunk....

Bárhova megyünk párommal őt is el kell hívni.

Igazából nem is ezzel lenne a gondom. De ez a lány barát jóval fiatalabb nálunk. Párom mindent akar neki venni (ruha,cipő, jogsi stb.) Folyamatosan őt dicséri, hogy milyen aranyos ő az élete értelme, kis kedvence. (De neki nem kéne barátnőnek csak olyan mintha a gyereke lenne). Nagyon sok vita van köztünk ez miatt is. Egyszerűen sírni tudnék mindig. Semmi életkedvem nincsen. Megmondtam páromnak ez engem zavar, erre kiakad hogy nekem semmi nem jó. Mikor a szakítás kerül szóba nem megy bele.

Látja rajtam, hogy teljesen idegbeteg lettem. Nagyon gyorsan felhúzom magam mindenen. Olyankor meg sem tudom magam játszani, hogy jó pofizzak velük. Ilyenkor szótlanság, kedvtelenség , piros arc jellemző. Párom a tablettáimra fogja (étrendkiegészítő).

Tegnap tényleg úgy éreztem, hogy mindjárt felrobbanok az idegességtől... ma reggel is sírva keltem, folyamatosan a sírás kerülget.


2017. nov. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem,nem kéne pszichológushoz fordulnod,és az étrendkiegészítőre sem kell fogni...

Ne haragudj,de ez már nem normális párod részéről.

Még egy lány haver oké,talán beleféne,szülinap,névnap apróbb ajándék...

De jogsi...???

Sztm te is tudod,mit kéne tenned.

2017. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem megy bele? Lepsz es kesz. Ha uldozz, rendorseg.

Tudod nagyon jol, hogy ez a fiatal lany baratsag, ugy nezni mintha gyereke lenne, nem normalis. Parodnak kellene pszichologushoz jarni.

Lepj, mielott teljesen tonkretesz.

2017. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátod egy p..cs.Ilyet se hallottam még.Biztos lehetsz benne hogy d..gja.Ez csak duma hogy olyan mintha a gyereke lenne.Nagy balek vagy ha mindezt tűröd.
2017. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!