Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan mertekben zarkozott...

Olyan mertekben zarkozott vagyok hogy semmi kapcsolat nem jon ossze, pszihologushoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Előszöris nem mindegy, hogy mindezt hány évesen kérdezed. Manapság divat marslakónak meg betegnek titulálni azt, akinek 18 évesen még nem volt kapcsolata, holott egyénfüggő, ki, mikor vágyik egy kapcsolatra úgy igazán. Én például gimi alatt végig egy lányba voltam szerelmes, de kényelmes volt plátói szinten tartani. Egyszerűen nem volt bennem igény arra, hogy járjak valakivel, és ezáltal változzanak a szokásaim, stb. nem voltam rá érett. Mindegy, nem magamról akarok papolni. :)

Egy kicsit fejtsd ki a dolgot, mert nulla infóval lehetetlen válaszolni.

2012. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar 27 vagyok ,es csak negativ tapasztalataim voltak.
2012. júl. 24. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes. Én is 27 éves koromig csak szívtam. Komolyan: közel álltam a nőgyűlölethez. Aztán mikor már tényleg lesz*rtam az egészet, és nem erőlködtem, megismerkedtem egy lánnyal, akivel két héten át hosszú leveleket váltottunk, majd az első randin hat órán át beszélgettünk. Ja, és négy napja feleségül vettem. :)

Szóval fel a fejjel, nincs veszve semmi! Amia pszichológust illeti: sokakban az van, hogy aki pszichológushoz jár, az defektes. Pedig ez marhaság. Ahogy azt sem kell szégyellni, ha az ember influenzás, a lélek betegségeit sem kell. Szerintem menj el bátran, szerintem bárkinek csak használhat.

2012. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Vannak aki szeretik a nem nagyon feltűnő embereket.

Hasonlóan az előttem szólóhoz ne add fel, és javaslom a rendszeres Istenhez való imádkozást, talán ez nullázásra ad okot, de hidd el megnyugtató, és még segítséget is kapsz!

2012. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonló problémákkal küzdök én is.

Honnan írsz kérdező?

22/F

2012. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatot akarsz? mik a személyiséged hibái?
2012. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Legyél nyíltabb. menj ide-oda. nyaralj, sportolj és ne keresd a szerelmet mert jön magától, aminek jönni kell. : )

"IgenNemes"

2012. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!