Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham okozhat hőemelkedést?

Pánikroham okozhat hőemelkedést?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje tudatosult bennem, hogy pánikrohamaim vannak, méghozzá egyre sűrűbben és egyre inkább előzmények és okok nélkül alakulnak ki. Általában hányingerrel, remegéssel, túlmozgással (nem tudok leülni, csak kimennék a világból) jár, esetenként a szívem is furán dobog. Viszont, amit ma vettem észre: más dolog miatt megmértem a testhőmérsékletem előtte negyed órával, akkor 36,9-et mutatott, majd mikor jött a roham, felment 37,5-re (próbaképpen mértem). Okozhatja mindezt a pánikolás, jól következtettem ki? Mi váltja ki pontosabban az emelkedést, valamint másnál is előfordul a tartós stressztől tartós hőemelkedés?
2017. nov. 19. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha pedig vége a rohamnak és valamilyen módon tudatosan, vagy magamtól (ekkor kell azért egy-másfél óra) megnyugszom, akkor utána elfáradok, úgy érzem magam, mint akin keresztül robogott egy tehervonat. Ez is vele jár?
2017. nov. 19. 22:23
 2/4 Unikornispata ***** válasza:
Ez egy undorító betegség,bármit okozhat :(
2017. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Unikornispata ***** válasza:
Kitartást!Drukkolok neked...
2017. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Okozhat hőemelkedést, ki is szoktam pirulni.
2017. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!