Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos gondolatok, nem...

Öngyilkos gondolatok, nem tudom kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre jobban foglalkozom az öngyilkosság gondolatával, eljutottam egy olyan szintre, hogy már semminek nem tudok örülni és teljesen reményvesztett vagyok a jövőt illetően is. Úgy érzem vágányra futottam az élet minden területén. Borzasztóan magányos vagyok, nincsenek barátaim, nincsen állásom és műteni kell mind a két térdemet.

2017. nov. 21. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Mintha en irtam volna ezt a szoveget. Ugy latszik nem vagyok egyedul. Nagyon nehez ez ellen kuzdeni. Ide mindenki kommental majd , hogy " pszichologus " stb . De nehezen ertik ezt meg .
2017. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, bár kicsit más okai vannak, de a végeredmény ugyanaz. Engem a magány őröl fel teljesen.
2017. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugylatok mar harman vagyunk .
2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugy latom *
2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem értjük meg nehezen. Nekem is öngyilkos gondolataim meg szorongásom van,/volt, és önként hívtam segítségül pszichológust mert tudom hogy nem tud más segíteni ebben csak ő . Valószínűleg pszichiáterhez is fogsz kerülni, mert engem is odaküldtek. Most gyógyszert szedek rá, és jobban vagyok. Pszichoterápiával kiegészítve. Ha azt írja valaki hogy pszichológus az nem sablonszöveg.Vagy nem találtál még jót hogy ezt írod, vagy nem is hiszel benne hogy segít. Ez a két lehetőség van.
2017. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Es tenyleg jobban vagy mostmar ? Mennyi idobe kerult , hogy erezd a valtozast ? #1
2017. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vannak telefonszamok amiket felhivsz segitenek.
2017. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Így van ráadásul ingyenesek.Egyébként nem érdemes ilyeneket gondolkozni akármilyen rossz is a helyzeted.Nem ér annyit semmi hogy eldobd miatta az életed.
2017. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam ilyeneket. Nekem volt motivációm, hogy ezeket a gondolatokat elhessegessem magamtól. Ha lelkileg bármivel segíthetek , itt vagyok.
2017. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Kérlek mindannyiótokat, hogy sürgősen forduljatok pszichológushoz, beszéljetek a barátaitokkal, hozzátartozóitokkal. Ez nem tréfadolog, segítségre van szükségetek.
2017. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!