Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziotol a maximalis...

Depressziotol a maximalis onbencsulesig? Ki elt mar meg hasonlot?

Figyelt kérdés

Konyvet irok es a foszereplo nagyon durva dobb eve tarto depressziobol labal ki a baratai segitsegevel. Hogyan szokott ez vegbe menni? Mennyi idot vesz igenybe?

Akinek van errol tapasztalata, nagyon megkoszonnem ha megosztana velem.


(bocsi angol a telom)

Ja es meg mielott jonnenek a piszkalodasok hogy miert akarsz tapasztalatok nelkul konyvet irni legy szives mellozzetek

Ez az en dolgom.


Elolre is koszonom.



2017. nov. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ellenkezo iranyba (maximalis onbecsulestol a depresszioig) hamarabb talalsz alapanyagot ... Oket is meghallgathatnad, aztan megirod forditva,
2017. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A könyvíráshoz elsősorban fantázia, kreativitás kell. Bármit kitalálhatsz, a te történeted nem írhatja meg más, mert akkor már az nem lesz a tiéd.


Mondhatnám azt, hogy hasonló folyamaton mentem keresztül az elmúlt egy évben, de nem hiszem, hogy ilyen történetre vágysz.

2017. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az véleményem hogy ne ez legyen a könyved központi témája. Ha nem vagy szakértő, vagy nem vagy érintett akkor nincs tartalom. Ha más elmeséli neked, akkor sincs azonosulási pont és így sem tudod átadni a folyamatot. Egy ilyen témájú könyvet valószínűleg ezzel a gonddal küzdő emberek olvasnak, így ők sem tudnának kapcsolódási pontot találni.

Válassz más témát szerintem.

2017. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van nemi tapasztalatom de nekem egy kicsit mashogy ment vegbe a folyamat mint ahogy a konyvben. Ezerd lennek kivancsi mas emberek velemenyere.
2017. nov. 25. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Későn írok, és nekem is az a véleményem, hogy nem jó központi téma. Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de az biztos, hogy jó hosszú idő kell ehhez. A barátok részéről pedig nem elég egy hátba veregetés, szerintem a barát próbálja meg ösztönözni, akár romboló kritika is segíthet néha. Tényleg nem sok mindent tudok erről, de szerintem találj ki egy témát, amiből egyenesen következik ez. Közben megy úgy jusson el A-ból B-be, hogy a barátai tettei, hibái ösztönzik. Egy olyan történet amiben csak egy átlagos emberről írsz, aki depressziós, de aztán van egy csomó szuper barátja és kilábal belőle elég unalmas. Nem tudom érthetően írtam-e vagy segítettem-e, mindenesetre hajrá.
2017. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!