Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam de csak hogy...

Vagdosom magam de csak hogy figyeljenek rám! Ez miért van?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve csinálom azért kezdtem el hogy végre vegyenek már észre !

Először hegyezővel csináltam majd pár mélyebbet is csináltam pengével kb fél cm mélyet a karomon ...

Elegem van nem merek önmagam lenni a tanárnál jelentkezni egyszerűen szorongok és szeretném ha ki tudnám fejezni magam de nem merem egyszerűen félek egy csomószor próbáltam megfelelni pl most is :/ zavar ha néznek olyankor mindig vörös lesz a fejem ami nagyon zavaró. Jelenleg mindkét alkaromon csináltam néha jól is esik de általában azért csinálom hogy figyeljenek rám és mert elegem van :( menjek pszichológushoz vagy pszichiáterhez? Vagy nem ér semmit?



2017. nov. 28. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ér! Menjél! Ők tudnak segíteni. Ha nem tudod, hogy hol kezdjed, menj először az iskolapszichológushoz, ha van.
2017. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes kipróbálni.

Annyiban biztosan érdemes, hogy ő figyelni fog rád, lehetsz önmagad vele, és nincsenek elvárások. :)

2017. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
És figyel rád valaki emiatt?
2017. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Úgy tűnik, nem értél célt vele. Inkább menj el pszichológushoz, ő biztosan foglalkozik veled.


22/N

2017. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne megértened, hogy erre csak ösztönös reakciókat kapsz, nem a személyedre irányul a figyelem, hanem adott szituációra adott helyes reakció az, hogy a jéghegy csúcsával, a vagdosással foglalkozni kezd valaki. Elárulom azt is, hogy jóérzésű ember nem érti, hogy juthat értelmes ember ide, ezért nyilván kicsit meg is veti, idiótának érzékeli ezt. Jót tesz, ha szakember lát, de közben meg annyira nem nehéz hátrább lépned, és felfognod, ami van.
2017. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Fél centi?

Ugyanmár :D

2017. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó honnan tudjam mély volt nem mértem le vonalzóval ! Sztem egyetalán nem vicces
2017. dec. 5. 07:08
 8/12 A kérdező kommentje:
.-.
2017. dec. 5. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott az iskolapszichológus? Egy hét eltelt, ennyi idő alatt felkereshetted, ha tényleg komoly kérdés volt.
2017. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy komoly volt különben nem írtam volna ki! Amúgy nem mert nem olyan könnyű segítséget kérni ... és mivel régebben más miatt jártam hozzá talán nehehebb is
2017. dec. 5. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!