Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szoktathatnám le magam...

Hogyan szoktathatnám le magam a dadogásról?

Figyelt kérdés
Már 9 éve, hogy dadogok. Gyerekkoromban kezdődött, azóta nem javult. Emberek szerint meg kell találnom a belső békémet, de nem tudom hogyan! Nem azt kérem, hogy találják meg helyettem, csak segítsenek rávezetni az útra, hogy egyedül megtalálhassam! Mit kéne tennem? Kihez kell fordulnom? Aki dadogott és abba hagyta, azt kérem írjon pár tanácsot mivel lehet segíteni rajta!

2017. dec. 10. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nemtom, írták-e már, de lehet, hogy van SZTK-s logopédus, aki lehet, hogy ingyen foglalkozna veled. Nézzél utána, hátha van. Amúgy valahogy a lelki állapotodat kéne stabilizálni. Mert ez szerintem lelki eredetű lehet. Igyál esetleg citromfű-orbáncfű-teát; vigyél be magnéziumot, ezek nyugtató hatású dolgok. Mákos, mogyorós dolgokban pl van sok magnézium.
2017. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!