Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem, egyik...

Bmasdmfadms kérdése:

Miért van ez velem, egyik napról a másikra megváltozok?

Figyelt kérdés
3-4 napon keresztül teljesen pozitív vagyok úgy látom a világot mint egy normális ember teljesen jól érzem magam a bőrömben eszembe se jutna hogy "depressziós lennék". Mikor ez az időszak véget ér akkor rám jön egy ilyen befordulós korszak és akkor teljesen a gondolataim uralnak el hogy mi lesz ha megörülök mert attól félek hogy megfogok örülni. ilyenkor teljesen idegennek érzem magam nem beszélgetek senkivel nem érdekel úgy igazán semmi. soha nem lennék öngyilkos és nincsenek ilyen gondolataim mert szeretem magam. csak egyszerüen mikor rám jön az a pár napon keresztül tartó magamba fordulás akkor szarul vagyok.. azon agyalok egésznap hogy miért van szar kedvem és miért zárkozok el miközben a többi napokon teljesen aktív voltam.

2017. dec. 11. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bipoláris depresszió
2017. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na,ezt ugyanígy mondd el egy pszichológusnak! :)
2017. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyfajta szorongás van bennem hogy megfogok örülni..
2017. dec. 11. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával jönni fog a suicid gondolat is. Olvastam Bura.hu
2017. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!