Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Remeg a szám, és hullámzik a...

Remeg a szám, és hullámzik a padló?

Figyelt kérdés
19/L vagyok. Nyár óta lettem figyelmes rá, hogy 30 perc vezetés után szédülök. Olyan mintha menne tovább az út. Szintén szeptember óta van az, hogy remeg a szám. Nem tudom hogyan jön elő, de remeg szabályosan. És ez nagyon megijeszt.. Ráadásul hétfőn valahol voltunk, és a padlón fura minta volt, és egy idő után, ami nem 2-3 perc , hanem 10-15 mp volt, hullámzott.. Nem nagyon durván, hogy elszédüljek, de azért észrevehető volt. Valaki járt még így? Nagyon aggódom, mert ezek nem egyszerű tünetek, és már mindenre gondoltam.. Parkinson-kór, vagy valami durva autoimmun betegség, vagy fokozatosan leépülök, vagy nem tudom. Alapból is 2 éve szorongok, meg pánikbeteg vagyok, jövő héttől fogok Sertralin Zentivát szedni rá. De azt a tüneteimre ( esti durva belső remegés, durva hányinger, rengeteg fejfájás) Mivel a héten irták ezt fel, csak 3 hónap múlva tudok dokihoz menni. Valaki tud valami értelmes választ adni?

#remegés;száj;félelem;pánik;betegség;szorongás
2017. dec. 14. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a pánikbetegségedtől van.
2017. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiszen írtad. Pánikbeteg vagy. Az okozza ezeket a dolgokat.

Próbálj meg kigyógyulni belőle.

2017. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt csak sejtem, hogy pánikbeteg vagyok. A szorongásról van csak papírom
2017. dec. 14. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideg alapon vannak ezek a tüneteid. A Sertralin lehet még több tünetet fog okozni. Egy kis nyugtató, akár növényi is javítana az állapotodon.
2017. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezetés közbeni rosszullétet nekem a látásom megromlása okozta. A gyakran váltakozó fény-árnyék változások. Egy szemvizsgálat neked sem árthatna.
2017. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!