Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is szokott olyan...

Veletek is szokott olyan lenni, hogy atmenetileg nem tudjatok az utvonalat?

Figyelt kérdés
Legtobbszor munkabamenet a buszon jon ram ez az erzes, hogy nem tudom elkepzelni egyben az utvonalat a munkahelyemig es a munkahelyem helyzetet sem, de megis mindig tudom merre fog kanyarodni kovetkezonek a busz es a munkahelyem is nagyjabol el tudom kepzelni, csak a belso elrendezes helyzetet az utcahoz kepest nem. Mintha homalyosan latnam az egeszet. Ha "jo iranybo"l kepzelem el a munkahelyem akkor hirtelen beugrik az egesz, az odavezeto ut is egyben es minden aprosag. De sokszor 1-2 percig is gondolkodnom kell rajta a buszon, pedig ugy ismerem mint a tenyeremet. Olyan ez mint egy atmeneti megbolondulas... ekeg rossz erzes, ijeszto. Ugy szoktam megfogalmazni, hogy " elvesztem az összefüggést". Valahogy ez irja le a legjobban. Mi miatt lehet ez?

2017. dec. 19. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor új lakásba költöztem, másik útvonalon jutottam el a munkahelyre. Reggel a metrón mindig ugyanarra az oldalra ültem (nem tudom,miért...)és egyik reggel bambulok kifelé a fejemből és mondja be a hangosbemondó az én megállómat, én pedig azt sem tudtam merre vagyok arccal, ugyanis a másik oldalon ültem és nem velem szembeni ajtón, hanem a mellettem lévőn kellett leszállnom. Szóval, ja, elveszettem az összefüggést jó pár percre 😀
2017. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, hat picit hasonlit talan, de ez velem rendszeresen megtorenik es ugyanazzal az utvonallal is akar es midnig ujra es ujra ra kell jonnom hogy hogy van az utvonal. Regebben az egyetemen is ez volt, hogy pl tudtam hol a 112es terem, de elvesztettem az osszefuggest es olyan volt mintha csak egy megérzést kovettem volna es onnan tuftam volna hogy merre kell menni, nem pedig azert mert szazszor jartam mar arra es egyszeruen tudtam...
2017. dec. 19. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Vagyis de, egyszer a GTA5-ben.

2017. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!